اخبار استانی

مردم ولایی قم در محکومیت نشریه فرانسوی تجمع می کنند

بردم ولایی قم در سوبریت انشریه فرنسوی تجمع می کندن

با دعوت جامعه مدرسین، شورای موسسات آموزش عالی و مشارکت موسسات آموزش عالی، تشکل های مردمی و سایر مراکز فرهنگی، نهادهای ملی، بین المللی و مردمی، تجمع مردم قم در حمایت از مرجعیت برگزار شد. و مقام ولایت، فردا یکشنبه هجدهم ماه در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود.

بر اساس گزارش این خبرگزاری، در فراخوان نهادی حوزوی آمده است: به منظور دفاع از کیان اسلام و ارزش‌های الهی، مرجعیت و به ویژه مقام منیع ولایت، در پاسخ به اهانت نشریه هتاک فرانسوی و با توجه به اذردگی خاطر شدید آزادگان جهان، مطالب و خیزش امت اسلامی و مردم شریف. بیایید و بر اساس تصمیم و فراخوان جامعه مدرسین، شورای عالی حوزه های علمیه و مشارکت نهادهای حوزه های عالی و تشکیل مردم و سایر مراکز فرهنگی، نهادهای ملی، بین المللی و مردمی، اجتماع مردم، ایمان و انقلاب فردا یکشنبه ساعت 10 در تالار آستانه مقدسه فاطمه ماسومه(س) برگزار می شود.

در بايهانية جميعي المدرسين در سوبويت كوافة جاسارت اميز انشريه عروبيو هذا است: غرب و ريديمها سكولار در مقامي در مقايسه حقوق بشر و ازدي سر ميـدهد; اما در حقیقت این دو ارزش و شعار به اسارت درآمده و با نیرنگ و فریب آن را ابزاری برای رسیدن به اهداف شیطانی خود قرار داده اند.

در این بیانیه آمده است: در سبک زندگی غربی، دین کنار گذاشته شده تا نفع شخصی و امیال خودخواهانه در برابر انسان را جایگزین کند. مدعیان عقلانی هستند، آزادی واقعی را به دنیا آورده اند و علیه دین دست به اقدامات خلاف قانون زده اند و به مبارزه با خدا و طبیعت برخاسته اند.

این بیانیه می افزاید: حرکت ضد انسانی، ضد دینی و ضد اخلاقی نشریه یکی از کشورهای اروپایی در احترام به ارزش های خدا، همانند احترام به پیامبر اسلام در گذشته، به وضوح نشان می دهد. که ابزار سرکوب آزادی امروز واقعیت است.

در ادامه این بیانیه آمده است: جامعه مدرسین دانشگاه اسلامی قم این نشریه را در موضع ولایت شماخ که تنها پرچمدار اخلاق، معنویت، عدالت و حقوق واقعی بشریت در دنیای امروز را محکوم می کند، محکوم می کند. و خواستار اطمینان متولیان نهادهای دیپلماتیک و فرهنگی کشور می باشد که این اقدام ضد فرهنگی موضوع پیگرد قانونی قرار گرفته و صدای اعتراض به حقوق دانشجویان به گوش جهانیان می رسد.

در این بیانیه آمده است: «دولت مخالف عدالت، ضد معنویت و ضد فرهنگ است».

در آیین بیاینها تکید شده است: رحمب معازم کے کے – دام زله العالی- در کشم ازیدی‌کهان‌و حقتبان جهان، عزیز و با عزتان است. اهانت به خورشید روشن ولیات، خاک پاشی برآفتاب است که کوبر آن کشم هتاکان را کور کرد. و حمانا الحدوانة «تُعِزُّ مَن تَشاه وتُذِلُّ مَن تَشاه» است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا