عمومی

مسئول ارتباطات و هماهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های بوشهر منصوب شد

به گزارش خبرنگار آنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالجلیل حسینی معاون استانی ومسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه فرهنگیان بوشهر در مراسم معارفه مسئول ارتباطات و هماهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان بوشهر که با حضور مسئول نهاد رهبری دانشگاه های این استان برگزار شد. با بیان اینکه مسیر خدمت و انجام تکلیف ممکن است تغییر کند، اما ذات خدمت از بین نمی‌رود، متذکر شد: مهیاکردن زمینه رشد فرهنگی و اجتماعی در هر مقام و منصبی جزء واجبات است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با بیان اینکه انسان پرهیزگار بهترین امان را امان خدا می‌داند، اذعان کرد: قبول مسئولیت‌ها برای انسان الزاماتی را به همراه دارد. هر جا شخصی دچار انحراف و اشتباه شد، یقیناً در مسائل اعتقادی دچار تزلزل و گمراهی شده است. انسان باید همیشه مطیع و فرمانبردار پروردگار باشد، در حالی که ولایتمداری راهنمای ما در مسیر رستگار باشد.

وی با بیان اینکه نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با نقش‌آفرینی صحیح و اجرای برنامه‌های اثرگذار برای مباحث فرهنگی و اجتماعی را در برابر اصول و مبانی اسلام و انقلاب اسلامی پیش‌برد، اظهار کرد: اما حرکت ما در این مسیر نباید انجام شود. فقط به مطالب دینی ختم شود، بلکه باید تلاش کرد تا مطالب دینی در زندگی افراد نهادینه شود.

حسین دشتی عسکری که در این آیین به عنوان مسئول ارتباطات و نهادهای هماهنگ نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان بوشهر منصوب با تدوین، اجرا، ترویج و گسترش فعالیت‌ها و برنامه‌های نوآورانه در جهت حفظ فضای فرهنگی و توسعه فرهنگی کشور، گفت: امکانات فرهنگی بالقوه ای هستند که مسیر توسعه را موزون و پرشتاب می کنند.

دشتی عسکری با اشاره به توسعه فرهنگی نقش مهمی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی دارد.

گفتنی است، دشتی عسکری دانش آموخته دکتری تخصصی رشته مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی است که در کارنامه خود مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر را دارد.

انتهای پیام /

دکمه بازگشت به بالا