اخبار استانی

مشارکت شهرداری شهرکرد در پروژه‌های بازآفرینی شهری

به لوگر این کابرآنلاین استان چاهمهال وبختیاری ,محمد حسين واحديان در بازدید از سازمان عمران و نوسازی شهری با بیان اینکه دولت توجه ویژه ای به احیاء و نوسازی بافت های فرسوده دارد و اعتبارات ویژه ای برای این پروژه در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: این سازمان باید اقدامات لازم را انجام دهد. نوسازی بافت های فرسوده در سطح شهر.

وی افزود: مدیریت و اجرای طرح های موضوعی و محلی برای بازآفرینی فضاهای شهری بر اساس طرح های جامع و تفصیلی از جمله حفظ، تقویت و بهره برداری از ظرفیت های کالبدی، اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی حوزه های تاریخی و فرهنگی شهر. شهرستان از جمله مهمترین وظایف سازمان عمران و باز آفرینی افضی‌های شهری است.

شهردار شهرکرد بیان کرد: بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده شهری، اجرای پروژه‌های عمرانی، توانمندسازی و نگهداری سکونتگاه‌های غیررسمی و محلات حاشیه‌ای و مناطق کم برخوردار، نگهداری بافت‌های ناکارآمد مجاور شهر و ناهموار در محدوده شهر، مدیریت و مدیریت اجرای پروژه هایی که باعث ایجاد توسعه ساختارها و امکانات می شوند அயுக்கு முர் நுர் நியாய் வெய்புத்து ، பிஷை வை திய்றை ப்புப்ப்பு வேர்பை ஸார்ப்பியை அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி அட்டி

واحیدیان گفت: هر جا که نیاز باشد در پروژه های عمران شهری و پروژه های عمرانی مشارکت می کنیم و به همراه خدمات رسان در سطح شهر خدمات رسانی می کنیم.

46

دکمه بازگشت به بالا