اخبار استانی

مصرف برق از مرز ۵۲۰ مگاوات در کهگیلویه و بویراحمد گذشت

برق از مرز 520 مجاوات در كهجيلويه و بويراحمد بدوست

مدیر شرکت توزیع برق استان کهگیلویه و بویراحمد از میزان مصرف برق از مرز 520 مگاوات در این استان در ساعات اوج مصرف ابراز نگرانی کرد.

به رابوتی اخبار استانی از استان کهجیلویه و بویراحمد;جمال متادعدی زاده در بریکی ویستاد از ُست فوک شهرستان چُرام گفت; متاسفانه برای اولین بار در تاریخ صنعت برق در استان کهگیلویه و بویراحمد شاهد افزایش ناگهانی مصرف برق و عبور از مرز 520 مگاوات با رشد بیش از 20 درصدی در همین مدت هستیم. دوره سال گذشته

وی گفت: مصرف برق شهرستان گچساران در ساعات پیک (13 تا 18 و 20 تا 24) با 20 مگاوات افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته از 186 مگاوات گذشت که نشان دهنده افزایش مصرف است. پیش نیز مست کتگ برک از فوک ستینی استکی سران و جهاد در این شرستانی شده است.

குத்தை காயை காட்ட்டுகை

مدیر شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر وضعیت نظارت بر مصرف برق توسط مشترکان در این استان، خاطرنشان کرد: مصرف برق در شهرستان چیرم به 32 مگاوات رسیده است که نسبت به آن 6 مگاوات افزایش داشته است. نسبت به سال گذشته که البته این افزایش مصرف تغییری نکرده است، کابل برک تحمیل کُرام شده است

ما با شرکای خود همکاری نخواهیم کرد

اعتماد با تحقیقات گسترده تیم های تخصصی صنعت برق استان کهگیلویه و بویراحمد برای تامین برق پایدار در مناطقی که هم اکنون با مشکل قطعی برق روبرو هستند. .

وی گفت: شدت گرما در مناطق گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد از 50 درجه گذشته است و متاسفانه الگوی مصرف توسط اکثر مشترکان به لوازم برقی تغییر کرده است که منتظریم این گروه از مشترکان در نهایت در مدیریت مصرف برق خود همکاری کنند.

مدیر شرکت توزیع برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای دقایقی فیدرهای ایستگاه توزیع برق شهرستان چیرم قطع شد.

متولی گفت: هم اکنون پنج تیم عملیاتی و رویدادهای شرکت توزیع نیروی برق برای تامین برق پایدار شهرستان گچساران که گرفتار بادهای طوفانی و سیل شده بود در حال جستجو هستند و امیدواریم در کوتاه ترین زمان ممکن برق رسانی شود. در قسمتی از این شهر که دچار سیل و طوفان شده است قطع شود

وی افزود: برق و برق را برای ساکنان، پرسنل عملیاتی و رویدادهای شهرستان گچساران در این ساعات سفت کردیم و در صورت نیاز از شهرستان های چرام، باشت و کهگیلویه و بویراحمد نیرو ارسال خواهیم کرد. به این شهر هم.»

مدیر ارشد صنعت برق در استان کهگیلویه و بویراحمد دولت مصر خواستار همکاری با این شرکت در مدیریت مصرف برق بود، زیرا تامین برق در شرایط فعلی بسیار دشوار است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا