اخبار استانی

معاونان جدید دانشگاه آزاد اسلامی مشهد معرفی شدند

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، این مراسم ادای احترام و ارائه معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد با حضور احمد ناطق گلستان رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، معاونان و مدیران آموزشی، پژوهشی و فرهنگی این دانشگاه و در احکام جداگانه ای؛ جواد بهارآرا به سمت معاون پژوهشی و فناوری، علی اصغر یاساقی به سمت معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی و رضا عباسپور به سمت معاونت فرهنگی این واحد دانشگاهی منصوب شدند. .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد در این مراسم گفت: اکنون حل مشکلات جامعه و تعامل با آنها در اولویت است. دانشگاه آزاد اسلامی آره.

محسن مرادی مهارت و انگیزه، تمایل به کار و فناوری را سه عامل موفقیت هر سازمانی عنوان کرد و افزود: اکنون اولویت های دانشگاه نسبت به سابق و رسیدگی و پاسخگویی به جامعه و مشکلات آن تغییر اساسی کرده است. جامعه اولویت اول دانشگاه است

وی با تاکید بر اینکه همه افراد در سازمان پیشرو مهم و درگیر هستند و نباید قدرت را دست کم گرفت، گفت: اگر افراد سازمان با مهارت و انگیزه تلاش و تلاش کنند، آن سازمان به خوبی به اهداف خود می رسد.

رئیس دانشگاه آزاد مشهد با تلاش سعید خیاط مقدم در معاونت پژوهشی و فناوری این دانشگاه، جواد بهارآرا پذیرش مسئولیت را ارزیابی کرد و ادامه داد: در حوزه پژوهشی برنامه های تحول فناوری، حوزه پژوهشی کارهای خوبی انجام شده است.

مرادی برای رضا عباسپور در سمت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد آرزوی موفقیت کرد و از زحمات علی اصغر یساکی در این سمت قدردانی کرد.

وی از زحمات مهدی یعقوبی به عنوان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی قدردانی و از علی اصغر یساقی بابت پذیرش این مسئولیت تشکر کرد.

حجت الاسلام علی مهدوی نماینده ولی فقیه دانشگاه آزاد اسلامی در خراسان با تشکر از زحمات معاونان سابق و آرزوی موفقیت برای معاونان جدید تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای پیشبرد اهداف دانشگاه به کار گیرید.

انتهای پیام/4121/4103/

دکمه بازگشت به بالا