اخبار استانی

مقدمات افزایش نواحی صنعتی در مرکز مازندران فراهم شد

به گزارش اخبار استانی از مازندران، علی بابایی کارنامی در جلسه همآهنگی و بررسی احداث منطقه صنعتی ساری 4 زمین اظهار داشت: چالش جدی صنعتی و عدم وجود وضعیت توسعه شهرکها و نواحی صنعتی در شهرستان ساری تا به سمت منطقه صنعتی در موقعیت جدید برویم قرار گرفت. خیر مقدمات کار ارائه شده است.

وی افزود: با توجه به مراجعات مکرر سرمایه گذاران و لزوم اجرای منویات مقام معظم رهبری، برنامه ریزی استقرار واحدهای تولیدی و صنفی دانش بنیان با همکاری پارک علم و فناوری استان، باید در دستور کار قرار گیرد تا ضمن ارائه تولید با کیفیت، بکارگیری تعداد. یادی از نیروهای بیکار در منطقه را نیز بدنبال داشته باشد.

یاسر سیمی، شرکت شهرکهای صنعتی مازندران نیز در این جلسه اظهار داشت: احداث منطقه صنعتی ساری4 بر اساس ضوابط سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و با رعایت قوانین زیست محیطی و استعلام از مراجع ذیربط، مطابق برنامه انجام خواهد شد.

نیک نژاد شرکت چوب و کاغذ مازندران نیز گفت: ایجاد زون سلولزی و صنایع مرتبط با فرآوری و کاغذ، نیاز به ایجاد منطقه چوب صنعتی در این منطقه است.

در این جلسه هیئت مدیره ای سه جانبه متشکل از شهرداری شهرستان ساری، شرکت شهرک های صنعتی و شرکت چوب و کاغذ مازندران تشکیل شد.

دکمه بازگشت به بالا