اخبار استانی

مهدی صباغی در قطعه هنرمندان بهشت رضا به خاک سپرده می‌شود

اخبار استانی/ خراسان رضوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مهدی صباغی در قطعه هنرمندان بهشت ​​رضا (ع) به خاک شو.

محمد حسین‌زاده در گفت‌وگو با اخبار استانی ضمن تسلیت درگذشت مهدی صباغی، در رابطه با مراسم تشییع و تدفین وی اظهار کرد: برنامه تدفین پیکر مهدی صباغی برعهده خانواده وی است و ما منتظر تصمیم آن‌ها هستیم و پس از اعلام آن‌ها از طریق معاونت هنری اداره کل فرهنگ. و ارشاد اسلامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی افزود: تا جایی که اطلاع‌ دارم خاکسپاری ایشان در قطعه هنرمندان بهشت ​​رضا(ع) مشهد قطعی است اما برای زمان تدفین منتظر تصمیم خانواده مرحوم صباغی هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضویان کرد: مهدی صباغی جزوه بازیگران خوب، متعهد و تأثیرگذار مشهد بود و درگذشت او را به جامعه هنری تسلیت عرض می‌کنیم.

مهدی صباغی که در یک سال اخیر دچار بیماری آلزایمر شده و در بستر بیماری بوده است، چند اتفاقی رخ داده است که در هیچ برنامه‌ای از برنامه‌های رادیویی و نمایشی حضور و در نهایت صبح امروز، ۱۳ خردادماه دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی بماند. .

از آثار وی می‌توانم به فیلم‌های زمزمه، طوبی، تماس، سایه خیال، بازگشت قهرمان، گرگ‌های گرسنه، سلطان، راننده شخصی، تصویری، گل یخ، کافه ستاره، ستاره‌ها، عاشق، راننده تاکسی، آخرین نقش، مهتاب روی سکو، زنان ونوسی. مردان مریخی ، آسمان هشتم و مرز خوشبختی اشاره کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا