اخبار استانی

موتور پرسپولیس در اراک هم ریپ می‌زند؟/ آمادگی «گربه سیاه» برای توقف دوباره سرخپوشان

یادداشت؛

بریه بره سیا کند بری انکی بره سیا کود کود بازی بایکه را بایں را بایک به به کود به به به به کود به به به که بری انک بری بر سیا.

ابراحم تالیبیوقتی به نام هایی چون علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی فر، مرتضی پورعلی گنجی، جورج گلسیانی، یوریگن لوکادیا و به ویژه سعید صدیقی نگاه می کنیم، می دانیم که مهدی طرابی، میلاد سیرلک و کمال الصدیقی نیز از آنها ابقا شده اند. فصل قبل، در واقع انتظارات زیادی از نام این دو بازیکن وجود دارد و بسیاری معتقدند که پرسپولیس تصمیم به قهرمانی گرفته است. البته این که بخواهیم بعد از گذشت تنها دو هفته از لیگ، عملکرد تیم را تعریف کنیم معمولاً درست نیست، اما کی استقلال یا پرسپولیس را که هر کدام نیمی از مردم این مملکت را پشت سر خود دارند، تیم های معمولی می بینند.

در دو بازی پرسپولیس در ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان ایرادهادی سرکپوشان در سه مرد زیر دیه شده است:

1) پرسپولیس بازیکنانی جذب کرده که از نظر فنی توانا و ماهر هستند اما بیشتر مهندس و تکنسین هستند و کمتر کارگر و جنگنده هستند، آلمانی ها معتقدند موفقیت نیاز به حلقه زدن دارد و ایندیانا یعنی افسر و جنگنده، فکر می کنم در پرسپولیس افسران بیشتری وجود دارد. به هرهال هما در دو بازی سرکه ها دیکهیم آنها در جنگها پا پس میکشند. குற்றி கே க்குத்தியு ஬ாக்கு

2) יהי גלـمحمدی باید قبول کند که پلیس در این دو بازی کمپین های زیادی داشته است اما کمپین های آنها مثمر ثمر نبوده است، یادتان باشد حتی یک مار بزرگ هم بی آن نیست چون کرم خاکی است. از این رو پرسپولیس را تیم خطرناکی می دانند.

۳) در فوتبل ایران نقش بازیکنان، رهبر در یک تیم برای موفقیت به درستی دیده و ارزیابی نمی شود. نقش سیدجلاد حسین در پرسپولیس مهم نبود و جانشین او هم سنگینی می کرد و برای آن آماده نمی شد. سید جلال حسینی را به رایشتی نیمی توانم را کرد این موضوع یک مشکل بزرگ است، این یک فرصت برای یک قهرمان، پنج سال پیش، در لیگ اول است.

لازم به یادآوری است که پرسپولیس تقریبا نیمه دوم را با یک بازیکن کمتر بازی کرد و برتری برابر فولاد و در خانه نداشت.

اگر در قسمت معنوی بازیکنان پرسپولیس مورد توجه قرار نگیرند و در بازی امروز با آلومینیوم مشکل حل نشود، بلکه با توجه به فشار بالایی که برای نتیجه در مشکل لازم است و آلومینیومی که پیروز است. در آبادان و اساساً ترس از “گربه سیاه” بودن، ذهن بازیکنان پرسپولیس تحریک شده است، بنابراین قرمز شدن برای آنها بسیار سخت است. سیدمهدی رحمتی در ورزشگاه آزادی بر یحیی گلمهدی غلبه کرد تا این بار در صورت اجرای بهتر اهدافش یک بار دیگر پرسپولیس را شکست دهد.

انتهای پیام/4048/

دکمه بازگشت به بالا