عمومی

موضوع قاچاق جنسی زنان و رسانه ملی

در آن نوشتار در سه برد به آن آمعاب با کا بر آن که نگاه کند میدیا می فهمد.

صفحه اول: از «بدوک» تا «لاتاری»

شبکه تلویزیونی ایران فیلم ایرانی لاتاری را شب گذشته در پربیننده ترین ساعت خود پخش کرد که معمولاً به فیلم های اکشن جذاب و خارجی اختصاص دارد. لاتاری فیلمی است با تمام تمریں و دیران و دوگرت ایران به دیبی که به دریگرین محمد حسین محدویان و فردنگی سید محمود رضوی در سال 96 در هم سال 96 در هم سال هم نجدین دوزوگ سیمرغ بلورین فیلم فجر به دریگرین محمد حسین محدویان و فردنجی رسیده است. سید محمود رضوی در سال 96. این دو فیلم مانند وقایع نیمروز و ردخون اکنون در زمره فعال ترین فیلم های عرصه سینمای سیاسی کنونی شناخته می شوند.

Latari dastan pesri irani îst khè în îndâtâş în în ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان دیبی ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان دیبی . قهرمان فیلم برای کشف حقیقت به دبی می رود و متوجه می شود که شاهزاده ای که به دنبال سوء استفاده جنسی از نامزدش بوده عامل قتل بوده و در نهایت در فضایی حماسی با کمک یک دوست و تحت حمایت یک دوست انتقام آن را گرفته است. مقام دولتی بودن اگرچه شباهت نسبی نام شاهزاده در فیلم (حمد) و ولیعهد دبی (همدان) تصادفی است، اما به نظر نمی رسد فیلم به اتهامی که به شاهزاده در دبی وارد است اشاره کند و علاوه بر این کیشور کھیک نکش و برامیک تفریح ​​می کند.

این اولین فیلم با موضوع قاچاق زنان و دختران ایرانی نیست و احتمالا آخرین هم نخواهد بود.

شاید بدانید اولین فیلم ساخته شده توسط مجید مجیدی در 3 سال پیش اولین فیلم با این موضوع بوده است. در بدوک هم ادعا می شود که بچه های واسطه توسط واسطه ها خرید و به خور به کورهای همسایه قاچاق می شوند. جالب اینجاست که این فیلم نیز پس از سه دهه اخیرا در رسانه ملی پخش شد، درست در زمانی که پس از شش سال با اعزام سفیر امارات به تهران، سطح روابط دو همسایه به سطح قبلی خود نزدیک می شود. .

در بدوك تا لاتاری فیلم‌های دیگری نیز در همین رابطه ساخته شد، از جمله «فقر و فحشا» اولین ساخته مسعود ده نمکی و محصول سال 1383. این سند که هرگز اکران عمومی نشده و ایرادات فراوانی نیز بر آن وارد شده است به موضوع قاچاق زنان ایرانی نیز می پردازد. البته او یک سال پس از تولید این سند، کتابی با عنوان «نگویه‌هایی درباره فیلم فقر و فحشا» نوشت و نسخه‌ای از آن را در اختیار مسئولان قرار داد.

از شاخ و بال دادن های عجیب و غریب به موضوع در فیلم های سینمایی که بگذریم آن چه وجه مشترک این آثار موضوع فقر است، فقری که به عنوان عامل بروز پدیده زنان نشان داده شده است. در برخی از آنها ادعا شده است که دختران و زنانی از ایران به اجبار قاچاق شده اند، در برخی از آنها قربانیان فریب خورده اند و در نهایت در برخی از آنها زنان و دختران به میل خود و با اراده خود و با این کار ایران را برای سفر ترک کرده اند. هدف از کسب درآمد مشخص شده است.

पर्धा दोम: واقعیت در آن سوی مرزها

بدون شک در بین هموطنان ما دختران و زنانی هستند که برای این منظور به کشورهای اطراف می روند. در همین رابطه گزارش های مختلفی از کردستان عراق و به ویژه از اربیل تا دبی منتشر شده است. شاید به همین دلیل است که امارات به دختران مجرد زیر 18 سال که قصد دارند به تنهایی به دبی و امارات سفر کنند ویزا نمی دهد. هر چند در دنیای آزاد روسپیگری که به آن «سرویس اسکورت» می گویند، تجارت محسوب می شود و با بیش از 40 میلیون کارگر فعال، دومین صنعت پردرآمد دنیا محسوب می شود، اما اینطور نیست که کشورهای همسایه با روسپی ها رفتار کنند. فرش قرمز پهن کرده اند که حتی با پدیده قاچاق سازمان یافته مبارزه می کنند و به همین دلیل شهروز سخنوری که همه می شناسند به اغوای زنان و دختران ایرانی و فرستادن آنها به کشورهای دیگر برای استثمار جنسی می پرداخت. اخراج کرد. همه کسانی هستند که سخنگوی قوه قضائیه یک هفته پیش شبکه فساد سازمان یافته را راه اندازی کرد و گفت این فرد محکوم به اعدام است.

این مورد نشان داد که شبکه های سازماندهی شده ای برای این منظور وجود دارد که گاهی اوقات از حمایت افراد مهم در داخل برخوردار می شوند و گاهی زنان و دختران نه با خرید آنها در ایران یا با فروش آنها بلکه با فعالیت های زیرزمینی و کمک به آنها . க்கார்க்கு ஬ேரை அன் யாக்கு மி஁் மிர.

واقعیت این است که هنوز هیچ مدرکی مبنی بر دست داشتن دولت ها و حتی مقامات کشورهای همسایه در این پدیده وجود ندارد، همانطور که هنوز هیچ مدرکی وجود ندارد که مقامات فلان کشور در جنوب شرق آسیا که معروف است. for its industri, جوان های ایرانی کارت dawat اسباده باشهده.

पर्द्ध सोम: आन चे कह मी बीनिम

محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال جنجالی در ذهن خود دارد که در تلویزیون پخش می شود. وی ابتدا به یاد خود نقل کرد: در راه سوئیس در هتلی در امارات نشسته بودم که دخترم آمد و از من پرسید شما آقای بابا هستید؟ परिद्दम श्मा हफ हैष्ट नेफर आन्जा चॾा همه بدون هيك شيروبي به من جاهلين بيزينس ما آين است، كون زينده مان نمي‌كرخد مي‌آيم اينجا مي‌كنيم». و در ادامه این امر را مایه شرمساری دانست و به کسانی که به دلیل نگرانی با حضور بانوان در ورزشگاه مخالفت می کنند توصیه کرد که توجه داشته باشند و این مشکل را حل کنند.

نه تنها آقای محمد دادکان، بلکه همه کسانی که پروازهای خود را به دبی برنامه ریزی کرده بودند و دقت کافی داشتند، در بین مسافران، خانم هایی که به تنهایی سفر می کنند و سرعت و پوشش آنها ممکن است سوال برانگیز باشد. إن روزیه بروزازهای بریک رایگرین ارانی را دبی را جابجا می کندن. حتی شهری مانند مشهد در حال حاضر هر روز با یکی از دو شرکت هواپیمایی دولتی امارات به دبی پرواز می کند. یک هفته پیش، سی و یکم مرداد مه، با یکی از همین فروزها که به رزانی هم شورت دارد از دیبی ازم مشهد. اکثر مسافران از زائران بحرینی و بقیه مسافران مختلف از جمله کارمندان شرکت، دانشجویان و حتی مسافران ترانزیتی (اتصال) بودند که از جاهای دیگر و از طریق دبی به مشهد سفر می کردند. اگر نباید دیگران را بر اساس ظاهرشان قضاوت کنیم، بلکه وقتی ظاهر فردی با رفتار و گفتار شفاف او همراه است، باید با همشهری برخورد کرد و مشکل در همین جاست، راه حل چیست؟

چیزی که فهمیدم این بود که هیچ حیله، آدم ربایی، تهدید و زور در کار نبود، هیچ سازمانی کمکی به خروج نکرد و تنها هدف از سفر واردات بود و برای کسی که در فقر مطلق بود وارد شد.

65

دکمه بازگشت به بالا