اخبار استانی

مگر نظری می‌تواند در مسائل فنی دخالت کند؟/ سنگ‌سفیدی می ماند برای شمسایی تره خرد نمی کردند/ آقایان در فوتسال راه درست را گم کردند

مربیان کنفدراسیون فوتسال آسیا در گفتگو با آنا:

معلمان همایش فوتسال آسیا گفتند: مثل اینکه آقایان راه خود را به فوتسال گم کردند و تیم قبل از بازی های قهرمانی آسیا در حاشیه بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ورزشی آنا، تیم ملی فوتسال کیشورمان در شرایطی راهی مسابقات قهرمانی آسیا می شود که شبهات زیادی درباره خط سفید و نگاه مصطفی مربی به مربی وجود دارد. سنگ سفیدی ملی‌پوش کیشورمان با توجه به آنچه گفته شد به دیلی مسدومیت از سنتاک تیم ملی خود خورد; اما این بازیکن مدعی شد که مصدوم نشده و مشخص نیست چرا کنار گذاشته شده است. همچنین مصطفی نظری از سوی تیم ملی به عنوان دلیل این موضوع برکنار شد و نظری از عدم مشورت شمسایی با وی در خصوص مسائل فنی ابراز ناراحتی کرد. اما تیم ملی فوتسال پس از پایان مسابقات تایلند برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا راهی کویت شد و این شرایطی است که ملی پوشان با تیمی جوان در این رقابت ها ثبت نام کرده و حضور دارند.

تیم فوتسال جوان شده است

ناصر صالح، مدرس کنفدراسیون فوتسال آسیا در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی آنا، درباره شرایط فعلی تیم ملی فوتبال و حضور در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: ساخته و بازی های تدارکاتی جادی هم هم هلده است. . تیم ژاپن برای حضور در این تورنمنت یک بازی تدارکاتی با تیم برزیل داشت که اگر این تیم در تایلند همین مسابقات را نداشت بدون بازی تدارکاتی به این مسابقات اعزام می شد. امیدوارم تیم در این مسابقات بتواند نتیجه خوبی کسب کند. به خصوص که جوان گرایی نیز رخ داده و نیروهای تازه ای به تیم اضافه شده اند.

مجر نازری میآیا می توانید درگیر مسائل فنی باشید؟!

وی گفت: با توجه به این شرایط تیم ملی برای داشتن بهترین عملکرد در مسابقات قهرمانی آسیا نیاز به حمایت دارد. البته متأسفانه قبل از اعزام تیم، حاشیه خطایی وجود داشت که این موضوع می تواند روی عملکرد تیم تأثیر بگذارد. مصطفی ظاهری شبیه مربی کنار تیم داشت و طبق شنیده ها و نمی دانم چقدر صحت دارد از عدم مشورت با شمسایی در مسائل فنی ابراز ناراحتی کرد و از تیم جدا شد. شایان ذکر است که نگاه مربی به دروازه و مسائل فنی در اختیار مربی است. یعنی شمسائی باید در مدر در سلمال و بزند را حرف اول و اختر را. در کوک نازری اصلی دیگر در مدر تاکتیکی اسلام و من نیمی‌دانم کرا بید کید به آن آمم کید کند کید کید.

अग्यायान राह दर्ष्ट रा गमانجام دادند

وی گفت: نازری کیں که شمسایی سرمربی تیم است و اوست که باید نازر اول و اخر را دیگد. البته من در مقابل آفتاب هیچ دفاعی ندارم اما هرکسی باید پاسخگوی کار خود باشد. لازم است مربی مهارت های دروازه بانی را تمرین کند و توجه خود را به مدیر معطوف کند. اصلا نباید درگیر مسائل تاکتیکی شود. در شاهد آن تعمل نوده دولم مقصر بغرديم. مسئولیت ها تعریف می شوند و افراد بر اساس آن باید پذیرفته و به آنها احترام گذاشت. به ناظرم این اگاکیان راه کرده اند و با آیین سلمه را تیم را می‌ورند.

خطسفید است

صالح در ادامه به وضعیت سینگ صفیدی اشاره کرد و گفت: با توجه به آنچه گفته شد به نظر می رسد سنگسفیدی به خاطر مصدومیت کنار گذاشته شده است اما البته ادعای مجروح شدن ندارد. من همیشه به بازیکنان تیم ملی گفته ام که باید صبور باشند چون متعلق به جامعه هستند و مردم منتظر آنها هستند. يك تياير هر هم كه علي غواز و باتربعه بهد به سمت داور كوفد ببرد. به ناظرم خت یودون سنگ‌سفیدی دو آلد دارد ایا به دیلیل اسلام اندگاپری است ایا مسدومیت. به هر حال هر دیلی دلد دیزین سرمربی مهم است و باید به آن به این

آواز خواندنسفیدی باید به تصمیم شمسایی احترام گذاشت

وی کاترنشان کرد: حتی در روز اول تیم ملی دو بازیکن با تأخیر به تمرین رسیدند و سرمربی آنها را اخطار کرد. این موضوع برای مدیران اهمیت زیادی دارد. هلا باید دید ایا کتودی سنگـسفیدی به دلیل اسلام اندیپابری بوده و امسدومیت کو چه کو کی کی کند را ماسدومیت. از برکی‌ها شیندم که به دیلی به دیلی سنی است ک بعید می‌دانم کینی کیز; به هال شمسایی بود که سنگ‌سفیدی با آن سیکت سنی به اردوی تیم ملی ایدید و او را هم کرده بود. با آين حال خت يدون سنگ‌سفيدي به هر ديلي كه بوده سرپرست است و بايد به آن به اين به آن عربي است و بايد به آن.

முர்சு ஸுக்குسفید ممکن است مسن باشد‌ترین لتمه را به تیم میzd

مدرس بین‌ترینی فوتسال ایران در استبر به آن سوال که نوبد سنک‌فیدی در تشولگیر تیم إفرافه است، کرد: کرد به این پیلر افرای است; به هال سنگ‌سفیدی یک از تیم باتکربین است که در لحظات حساس، اما یک کے ہے ہے ہ۔. ضمناً نباید فراموش کرد که سینگ صفیدی از دوستان صمیمی شمسایی است و علیرغم همه انتقاداتی که سرمربی این تیم داشت، تیم ملی را به اردو دعوت کرد و بر تصمیم خود اصرار داشت. از ترف دیگر کید اگر سنگ‌سفیدی خت نمی‌خورد; بیشترین آسیب را به تیم ملی وارد کرد که در آن زمان هیچکس به فکر آفتاب نبود و بازیکنان برای آن خرید نمی کردند. مطلقاً هیچ مربی ای از نتیجه تیمش خوشش نمی آید یا اینکه تاثیرگذارترین بازیکنش را در اختیار نداشته باشد و 5 روز مانده به بازی او را از زمین بنویسد. با آن حال ما باید به آن دیزین به این دیکیزیم و حمیر تیم ملی بوده است.

فدراسیون به یک آشفتگی مالی تبدیل شده استاین دارد

صالح با اشاره به جوانان تیم ملی فوتبال در کیشور گفت: شمسایی برای حضور در این مسابقات از بازیکنان جوان استفاده کرد و تیم جوانی است. ক্ত্তাক ক্র ক্র্তি পেশ্র্র দারান در تورنمنت تحیاد تیم للملابس بدوه است. ما با حداقل آمادگی به این مسابقات اعزام شده ایم و در مقایسه با تیم های دیگری مانند ژاپن که بازی با برزیل را تدارک دیده اند بسیار متفاوت هستیم. اما از الان نمی توانم قضاوت کنم استوفوت فوتبل ما و به کاتر به مالی کیلی به به میک است.

فدراسیون فوتبال بدابته است

مدرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا گفتند: یکی از انتقاداتی که به تیم ملی می شود این است که چرا سیامک داداشی در ترکیب بزرگسالان این تیم حضور دارد. من کسی با شما ندارم و هیچ دوستی ندارم. اما اگر قرار است به عنوان مربی در فوتسال فعالیت کنید، باید طبق قوانین ابتدا از رده نوجوانان، جوانان، امیدها و سپس بزرگسالان شروع کنید. اما از اینکه فی‌دابته ای‌دابته است این اسلام ادیدی است. متأسفانه یک بار قرار بود بر اساس درایت جمعیت رئیس کمیته فنی را انتخاب کند اما یک بار خودش تصمیم نهایی را گرفت. تصمیمات آن نشم می‌دهد در فوتسال ایران سری‌این است و خرد جمی در آن نکشی درید.

انتهای پیام/4057/

دکمه بازگشت به بالا