اخبار استانی

نایب‌قهرمانی نیشابور در مسابقات فوتسال منطقه ۸ دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از نیشابور، اولین دوره مسابقات فوتسال متخصص و استادان منطقه ۸ دانشگاه آزاد اسلامی (استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی) با قهرمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد به پایان رسید و تیم های فوتسال واحدهای دانشگاهی نیشابور و مشهد به پایان رسید. ترتیب دوم و سوم شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور در اینباره به خبرنگار آنا گفت: در این مسابقات که با حضور هفت تیم از واحدهای منطقه هشتم از 26 اردیبهشت‌ماه به میزبانی دانشگاه آزاد واحد مشهد آغاز شد، تیم نیشابور با شکست تیم‌های واحدهای دانشگاهی تربت‌جام، واحد تیم‌های واحد مشهد را شکست داد. علوم پزشکی مشهد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به دیدار نهایی این مسابقات راهیافته . اما در دیدار نهایی با نتیجه ۳ بر یک مغلوب تیم جوان و یکدست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجن د د ا ب

علی معدنی افزود: مسئول مربیگری و سرپرستی تیم نیشابور بر عهده حسین شهرآبادی مدیر تربیتبدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور بوده و اعضای تیم مجید حلاجی، حسین‌آبادی، همتی، خواجه‌ای، انتظاری، صفی‌پور افشار، نورالدینی، فتح‌آبادی و معدنی بودند. پس از پایان مسابقات اعضای تیم این واحد دانشگاهی در اقدامی فرهنگی و معنوی با جام نایب‌قهرمانی و همراه با علی عباسپور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد با حضور در مزار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی به مقام شامخ شهدای احترام کرده و آرامش امروز. ود را مرهون ازخودگذشتگی شهدا دانستند.

وی بیان کرد: تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد با شکست تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه به

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا