اخبار استانی

نباید از هیچگونه کمک به کمیته امداد امام خمینی (ره) مضایقه شود

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از اصفهان، در دیدار مدیرکل میته امداد امام خمینی (ره) و هیئت همراه با سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان ارش مجموعه فعالیت و فعالیت های میته امداد امام خمینی (ره) استان در سالجاری تبیین، تحلیل و بررسی شد و در ادامه، تمهیدات و راهکارهای جامع گسترش یافت. وشش این نهاد انقلابی مورد بحث، بررسی و تشریک مساعی قرار گرفت.

مرتضوی، در این نشست، خواستار اعلام کتبی مطالبات میته امداد امام خمینی (ره) استان و الصاق درخواست آنها را به ارگان های ذیربط به منظور پیگیری قانونی و اقدامات درمانی برای درخواست های آنها و تاکید کرد: اگر نیاز به تشکیل کمیته، یا کمیسیون و یا کارگروهی و … در استان باشد به صورت ویژه برای انجام این کار. رفع موانع و حمایت های آن آماده و کوشا هستیم.

وی، در ادامه با اشاره به اینکه هرگز نمی بایست از هیچ گونه نقش آفرینی و کمک به کمیته امداد امام خمینی (ره) در جهت افزایش کمی و کیفی زندگی محرومین و نیازمندان مضایقه ، تصریح کرد: توجه دقیق و آینده دولت مردمی سیزدهم است.

استان اصفهان، در ادامه با اشاره به اینکه اگر نیاز به جذب منابع از دستگاه، یا نهاد و یا سازمان های ملی به منظور حمایت از کارآمد و توانمند از جامعه تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) باشد، آماده تعقیب و پیگیری و پیگیری و جامع باشد. هستیم، ادامه داد: در عرصه فضایی پایا و پویای جامعه هدف، و به ویژه در موضوع تهیه مسکن محرومین با مشارکت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حال حاضر و رایزنی و تلاش برای اثربخشی هستیم.

انتهای پیام

بیشتر بخوانید:


ارز فی

برنگار:

مینا عباسپور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا