اخبار استانی

نخستین مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادان خوزستان در آبادان افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران شبکه آبادان ، مدیرکل بهزیستی استان خوزستان در این مراسم در مقابل جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. وی خاطرنشان کرد: در پاسخ به لزوم ادامه درمان اعتیاد و توانمند سازی اقتصادی ، اجتماعی ، روانی و فرهنگی ، یک مرکز جامع درمان و توان بخشی اعتیاد در خوزستان در آبادان ایجاد شد.

غلامرضا صدیقوراد با اشاره به اینکه مدت زمان درمان و توان بخشی اعتیاد در این مرکز یک سال است ، افزود: کارگاه های بلوک و بافندگی ، قالی بافی و برق صنعتی در مرکز جامع درمان و توانبخشی وابسته اروند دارای 60 ظرفیت است. به مردم داده شده است.

وی تصریح کرد: 3 میلیارد اعتبار و رفاه از بخش خصوصی برای ساخت و بهره برداری از این مرکز به مساحت 4،036 متر مربع و 913 متر مربع هزینه شده است.

مدیرکل بهزیستی خوزستان در مورد پرداخت 50 درصد از 4 درصد تسهیلات به افراد بهبودیافته و آموزش دیده این مرکز یادآور شد: همچنین 50 میلیون تومان تسهیلات به کارآفرینان کارگاهی جذب می شود. مردم.

صدیق راد گفت: “پیش از این ، درمان اعتیاد با استفاده از هر نوع استفاده بدون در نظر گرفتن نوع و علت اعتیاد و روش درمانی که موفقیت پنج تا 10 درصدی داشت ، انجام می شد ، پزشک ، روانشناس ، بسته به ماده ای که با همکاری دستیار و مدیر مرکز مورد استفاده و درمان قرار می گیرد ، این روش موفقیت و بهبود معتادان را تا 40٪ افزایش می دهد.

48

دکمه بازگشت به بالا