عمومی

نداشتن التزام به مقررات از ضعف‌های مدیریتی است

به گزارش خبرنگار گروه خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبدالهی آزاد، مدیر مالی قدیم و جدید دانشگاه اسلامی در این نشست، عدم آگاهی و عدم رعایت واحد، بخشنامه ها و قوانین بوشهر را مطرح کرد. مقررات از نقاط ضعف مهم هستند. مدیریت وی با بیان این مطلب اظهار داشت: بسیاری از چالش های هر مدیر و سازمانی ریشه در این دو عنصر دارد. اگر ساده سازی مقررات حذف شود، ساختارها اصلاح می شود.

وی با تاکید بر اینکه یکی از مهم ترین بخش های هر سازمان و سازمانی مدیریت مالی است، افزود: حوزه مالی یک حوزه تخصصی است که رابط اصلی سایر حوزه ها و حامی مهم فعالیت های اجرایی است. (ادامه مطلب)

عدم رعایت مقررات ضعف مدیریتی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر رازداری مالی و تعهد کاری را یکی دیگر از ابزارهای موفقیت معرفی کرد و ادامه داد: رعایت سلسله مراتب، تعهد کاری و بها دادن به روابط اداری از عوامل ارتقای سلامت و ساماندهی بدنه مدیریتی در هر بخش است.

عبداللهی با تاکید بر نظارت مستمر، جدی و به موقع بر هزینه ها و درآمدهای مالی گفت: منابع مالی دانشگاه امانت مردم در اختیار ماست و باید در چارچوب قوانین مالی دانشگاه و مفاد سند بودجه انجام شود. تمام هزینه های دانشگاه باید برای رفع مشکل و تضمین نیاز و اولویت شکوفایی مهارت ها باشد.


بیشتر بخوانید:

سرپرستی خانم مدیر مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر را بر عهده دارد


وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه یکپارچه بلندمدت است. نگاه ما به مسائل استان بوشهر هم همین بود. زیرا این سیستم در ارزش و ارزش آفرینی منحصر به فرد است.

عدم رعایت مقررات ضعف مدیریتی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر تاکید کرد: این واحد دانشگاهی به عنوان مرکز استانی و واحد مادر باید الگوی کامل روابط مالی و اداری، شاخص و استانداردسازی داشته باشد و رویکرد علمی به مسائل منطقی و معقول باشد. ماهیت عاقلانه دانشگاه یک مرکز علمی است که جامعه انتظارش را دارد.

عبداللهی خواستار هماهنگی، همکاری و هم افزایی واحدهای ستادی دانشگاه شد.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا