اخبار استانی

نظارت بر توزیع مرغ و تخم مرغ در شهر محمدیه تشدید می شود

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی در قزوین؛ نشست نظارت بر توزیع مرغ و تخم مرغ در شهرستان های محمدیه و مهرگان با حضور مصطفی کرمی راد دادستان محمدیه، روسای زندان ها، صنعت و معدن، اتاق های بازرگانی، کارشناسان بازرسی بازرگانی و فرماندهی انتظامی محمدیه برگزار شد. دادسرای محمدیه.

مصطفی کرمی راده در این جلسه گفت: برای رصد وضعیت مردم نظارت بر اصناف به ویژه در شهرستان محمدیه و توزیع کنندگان مرغ و تخم مرغ در شهرستان مهرگان افزایش می یابد.

وی بیان کرد: بر اساس آخرین دستور ریاست محترم قوه قضائیه مبنی بر نظارت دادستان ها بر فعالیت اصناف، این جلسه با حضور روسای ادارات مسئول تشکیل شد و جلسه تشکیل خواهد شد. در محمدیه

image_2021_11_11-23_1_57_902_sbn

دادستان محمدیه در خصوص بازدیدهای روستایی یادآور شد: در بازدید از شهرستان، فروشندگان تاکید می کنند که قیمت های توافقی در زمینه پروتئین و مواد مصرفی به ویژه مرغ و تخم مرغ رعایت می شود.

وی افزود: شهر محمدیه و منطقه شهری مهرگان جمعیت زیادی دارد و تقاضای زیادی برای اقلام اساسی دارد، بنابراین نکاتی لازم است رعایت شود و بازرسان مراقب باشند که تخلفی مانند گران فروشی، خرده فروشی و دلالان و بازاریان رعایت نشود. با گذاشتن برچسب قیمت روی مردم و مشاهده مسائل بهداشتی به تقویت بازار کمک کنید.

دادستان محمدیه افزود: دادستانی محمدیه به طور مستمر مورد بازرسی و نظارت قرار دارد و ما در دادسرا آماده بررسی مشکلات و تخلفات احتمالی در زمینه تامین و توزیع کالاهای مورد نیاز مردم هستیم.

999

کرمی راده همچنین یادآور شد: در بازدید از مراکز توزیع مرغ و توزیع کنندگان مرغ و تخم مرغ به همراه مسئولان ذیربط، سه مرکز توزیع مرغ به دلیل تخلفات در حوزه توزیع مرغ، عدم رعایت و رعایت موارد فوق شناسایی شد. -برچسب قیمت بگذارید. مجری قانون شدند و محل جریمه شدند.

وی گفت: این نظارت ها در شهر محمدیه تشدید می شود و بازدیدها و مشاهده ها مقطعی نبوده و روزانه خواهد بود و دادسرا برای کنترل توزیع مناسب و به موقع مرغ و تخم مرغ اقدامات جدی انجام می دهد.

کرمی راد در بازدید از برخی واحدهای صنفی و دستفروشان شهرستان نکاتی را در خصوص نصب قیمت کالاها، انصاف و نظارت بر واحدها بیان کرد.

دکمه بازگشت به بالا