اخبار استانی

نمایشگاه «آنلاین محبوب» چگونه گذشت؟/ اجرای ۶۰۰ ساعت وبینار برای خانواده‌ها

رضا عباسپور در حاشیه آیین پایانی نمایشگاه آنلاین محبوب (نمایشگاه‌ها و توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی) که توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برپا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در مشهد از تشکیل خانواده خانواده دانشگاه در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: افتخار واحد مشهد این است که اولین دانشگاهی است که در کشور به‌صورت صورت فرآیندی و تخصصی به موضوع خانواده کارمندان و ورود به همین دلیل کمیته خانواده‌های خانواده با دانشگاه‌هایی که این کمیته را تشکیل می‌دهند، بوده است. مربوط به خانواده تصمیم‌سازی می‌کند و در حوزه‌های مختلف دانشگاه پیاده‌سازی می‌شود.

عنوان وی: نشست‌های تخصصی که در مدت چهار روز در نمایشگاه آنلاین محبوب برگزار شد، مقام معظم رهبری بودند که فرمودند «امروز تنگه احد، نظام خانواده است» و این حرف خیلی حکیمانه است یعنی خانواده خیلی مهم و ارزشمند بوده و اگر بوده است. این تنگه را از دست بدهیم در واقع جنگ را باخته‌ها و خانواده را از دست داده‌ایم. انواده یکی از قطب‌های اثرگذار در فرهنگ جامعه بوده است که اگر قرار باشد فرزندانی در آینده برای شه باشد بنابراین دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به موضوع خانواده ورود پیدا کرده است.

معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با تشریح فعالیت های این واحد دانشگاهی در اولین نمایشگاه تخصصی خانواده افزود: در این نمایشگاه آثار خودمان را در حوزه خانواده ارائه دادیم. اولین واحد دانشگاهی بودیم که به‌صورت مجازی، حضور و نشست‌های آموزشی ۶۰۰ ساعت وبینار برای خانواده فعالیت های اردویی برای خانواده کارکنان انجام دادیم و از خانواده های موفق کارمندان قدردانی انجام دادند. یکی از سیاست های اصلی در سال 1401 خانواده خانواده بوده است. بنابراین مفهومی در آنلاین یا شهریور برنامه داشت.

عباسپور ادامه داد: در چهار روز نمایشگاه ۱۲ نشست تخصصی با استفاده از استادان مطرح استان و مشهد برگزار می شود. کسب‌وکار در خانواده‌ها، خانواده اجتماعی در قرآن، اقتدار ملی و خانواده، موقعیت‌های ورزشی و آثارش در خانواده، موضوع سبک زندگی دینی، شاخص‌های زندگی موفق، ورزش تندرستی و خانواده، فضای مجازی و آسیب‌های خانواده‌ها، کرامت انسانی خانواده، شاخص‌های خانواده ولایی و غدیری. ، خانواده در حقوق بین الملل و مدیریت منابع درآمدی در خانواده ازجمله جلسات تخصصی بود که در این ن.

نمایشگاه «مهر محبوب» چگونه گذشت؟/ اجرای ۶۰۰ ساعت وبینار برای خانواده‌ها

وی باهای بیان خرسندی از استقبال مردم از این نشست گفت: استقبال از این نشست تخصصی نشان داد در ح. هدف در اصل تعمیق آگاهی و فرهنگ خانواده هاست و اینکه به خانواده ها آموزش دهید چگونه رفتار کنید. یکی از مهم‌ترین بخش‌های این نمایشگاه غرفه حقوق کودک بود که در بحث جمعیت و فرزندآوری که یکی از مسائل کشور است و رشد با کودک اساسی در خانواده‌ها را افزایش می‌دهد. در غرفه مشاوره مجرب ترین مشاوران و روانشناسان به مردم به صورت رایگان خدمات ارائه می کنند.

فرهنگی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد کرد: تنها بخشی در نمایشگاه بین‌المللی دانشجویی مشهد بودیم که نشست‌های تخصصی برگزار می‌کردند و مخاطبان آن، خانواده‌ها، کودکان و در واقع عموم مردم بودند و مخاطبان خاصی نداشتند.

به گزارش آنا، نمایشگاه‌ها و توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با عنوان آنلاین محبوب از ۲۱ تا ۲۴ تیر ۱۴۰۱ به همت حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت. یت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران ازجمله شخصیت‌هایی بودند که از این نمایشگاه بازدید کردند. در پایان نمایشگاه از دو خانواده کارمند و دانشجویان، استادان و کارکنان فعال نمایشگاه تدلیل

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا