اخبار استانی

نمایشگاه اصفهان میزبان بزرگان سنگ و معادن کشور می‌شود

به گزارش اصفهان آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، علیرضا مرتضوی با بیان اینکه بیش از 150 شرکت از استان های مختلف کشور در نمایشگاه سنگ اصفهان شرکت می کنند، اظهار داشت: این نمایشگاه از سومین دوره برگزار می شود. شرکت های فعال در حوزه مرتبط با نمایشگاه تا 15 آذر در یک بازه زمانی چهار روزه دستاوردها، توانمندی ها و توانمندی های خود را به نمایش می گذارند.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه سنگ و معادن در مرکز و جنوب کشور است، افزود: نمایشگاه سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان در 30 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی تهران و شرکت ها در اصفهان برگزار می شود. ، قم، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، البرز، فارس، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کردستان و لرستان.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان با بیان و ادامه حیطه فعالیت شرکت ها در نمایشگاه سنگ گفت: فعالان اکتشاف، استخراج، بهره برداری از معادن سنگ، مشاوران مهندسی، پیمانکاران، فعالان معدن سنگ. و شامل ماشین آلات فرآوری، تجهیزات و ابزار معدن و فعالان کارخانه سنگ، تولیدکنندگان و تامین کنندگان تجهیزات ایمنی مرتبط با سنگ، فعالان حمل و نقل و تجارت و همچنین کارآفرینان محیط زیست، نشریات تخصصی، سازمان ها، سازمان ها و سازمان های دولتی و خصوصی خواهد بود. در این نمایشگاه حضور دارند.

او بیان کرد که هفت کشور سنگ و معدن نیز در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان حضور خواهند داشت.، توجه: نمایندگانی از روسیه، ترکیه، ارمنستان، ایتالیا، چین، اردن و کشور باسک در نمایشگاه سنگ و معدن اصفهان حضور خواهند داشت و زمینه را برای تجارت بین فعالان اقتصادی فراهم می کنند.

مرتضوی با اشاره به اینکه نمایشگاه سنگ اصفهان نسبت به دوره قبل از نظر کمی و کیفی افزایش چشمگیری داشته است، خاطرنشان کرد:این نمایشگاه موید نیاز شرکت ها و برندهای بزرگ در زمینه سنگ و معادن است; در کنار این نمایشگاه، جشنواره طراحی سنگ کوچک، سخنرانی سنگ و کارگاه آموزشی و پنل های تخصصی نیز در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه سنگ اصفهان، معروف‌ترین نمایشگاه تجاری سنگ ایران، با هدف ارتقا و توسعه شرکت‌های تولیدکننده فناوری برای این صنعت است، به موارد زیر اشاره کرد:یکی از اهداف اصلی این نمایشگاه به نمایش گذاشتن محصولات، تجهیزات و فناوری های جدید و ایجاد فرصت برای تجارت است.

به گفته مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی اصفهان، یکی دیگر از اهداف این نمایشگاه کمک به توسعه روابط در دنیای سنگ و بهبود وضعیت صنعت سنگ و افزایش حجم تجارت آن در سطح کشور است.

بر اساس این گزارش، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته از 12 تا 16 آذرماه از ساعت 10 الی 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان، کمربندی شرق، روبروی منطقه روشندشت برگزار می شود. و میزبان کارآفرینان، کارشناسان، متخصصان و علاقه مندان خواهد بود.

48

دکمه بازگشت به بالا