اخبار استانی

نماینده قزوین از مناطق سیل زده الموت بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی در قزوین ؛ لطف الله سیاهکلی ، نماینده قزوین ، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ، سردار رفیعی آتانی فرمانده استان قزوین ، شفیعی استاندار قزوین ، مهدی خانی مدیر کل مدیریت بحران ، بهادیوند چگینی مدیر شرکت برق ف. خمسه ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی ، جواد حق لطفی ، مدیرکل راهداری و تیمی از مدیران و مدیران بخش در منطقه شرقی الموت و مسئولان مرکز توسعه سپاه قزوین ، آب گرفتگی روستاهای کشکدشت و زوارک و گزارش مشکلات مردم

بگیرش

لطف الله سیاهکلی ، یکی از اهالی روستای کشکدشت می گوید در حالی که سیل در منطقه و اندوه و اندوه او از مرگ چند نفر از اهالی ناراحتی و نارضایتی او را بیان می کند ، می گوید: “باران نعمت الهی است. و شاید مشیت الهی نیز حاکم باشد.

نماینده مردم قزوین گفت: در این شرایط نباید به دنبال مقصر باشیم ، اما مسئولان برای کاهش مشکلات مردم در محل بوده اند ، اما به زودی تیم متخصصی را برای بررسی علت وقوع سیل و ارائه تخریب و گزارش به مردم.

وی گفت: بسیاری از خانه ها زیر آوار هستند و نهرها تخریب شده و درختان زیادی شکسته و حیوانات از بین می روند و باید با برپایی اردو در روستا و توزیع کار بتوانیم مشکلات را به سرعت حل کنیم.

سیاهکلی یادآور شد: تخلیه لجن فاضلاب از روستاها باید گل و کف پاک کننده خانه های سیل زده ، بازگشایی رودخانه ها ، خسارت مزارع و باغ ها را تمیز کند و با انتخاب یکی از مدیران ما و با کمک فرمانده سپاه ، سرعت کار را افزایش می دهیم. عمل.

سردار آتانی فرمانده سپاه استان ضمن تسلیت و تسلیت به خانواده های آسیب دیده ، گفت: ما با صبر و حوصله بر مشکلات فائق می آییم.

وی گفت: سپاه و بسیج در کنار مردم هستند و همه امکانات لازم را به منطقه می آوریم و تا زمانی که لازم باشد در منطقه خواهیم بود.

3333

سردار آتانی تصریح کرد که در گروه کارشناسی که خسارت را بررسی می کند ، نماینده ای از مدیران شهر و شهرک حضور خواهند داشت تا اطلاعات دقیق تری از خسارت دریافت کنند و بخشدار بر مسائل نظارت خواهد کرد تا هیچکس حقوقی نداشته باشد. پاره شده

وی گفت: در پاکت اعتباری ارائه شده توسط استاندار ، سپاه اعتبار دیگری را برای تسریع کار اختصاص می دهد.

دکمه بازگشت به بالا