اخبار استانی

نکوداشت یاد و خاطره شهدای خلبان دفاع مقدس در تالار قشقایی

نكوداشت ياد و خطر شهداي خلبان دفاع مقدس در تالار قشقايي

نكوداشت ياد و خاتيره شهداي خلبان هشت سال دفع مقدس شامغاه جمعه ششم ابان مه سدر تالار قشقايي سدر كشكايي سدر كشكايي

به رابوتی اخبار استانی از تهران; پیش از اجرای نمایش «قسمت هایی از چند زندگی» با حضور تعدادی از خلبانان، گروه مدیریت مجموعه تئاتر شهر و مخاطبان این اثر، این نمایش در تالار قشقایی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم شیوا دیناروند تهیه کننده و کارگردان نمایش «بخش هایی از زندگی» اثری که به خاطرات زنان شهید در پرواز دفاع مقدس می پردازد، درباره این نمایش توضیح داد: تناه به سیاحی های آن. نپرداخت»

دیناروند در بیاین سکنانش گفت: این نمایش حاصل یک سال تحقیق و پژوهش و نویسنده کتاب کیانوش احمدی است و درباره زندگی شش خلبان شهدای دفاع مقدس از زبان همسرانشان روایت می شود. شاید حضور مستقیم در جنگ نداشتند، اما در جنگ موثرتر بودند.

سپس گروهبان امین علایی یکی از میهمانان ابتدای این برنامه با بیان اینکه امنیت مانند سلامتی است که تا آن را نداشته باشیم قدر آن را نمی فهمیم گفت: نشنیده اید. அக்கு துல்கு க்கு க்கு க்கு க்கை அக்கி யாஜை »

وی ادامه داد: چهار سال هواپیما یک وسیله ناشناخته بود. از زمانی که اولین پروازم را با هواپیمای F4 شروع کردم، با دیدن کابین خلبان احساس کردم که یک نفر می تواند با این هواپیما پرواز کند، آدم عجیب و غریب است، اما خلبانانی مانند امیر سرتیپ، علیرضا رودباری، مجبور شدند سه بار از هواپیما خارج شوند. هواپیما.”

این خلبان در پایان سخنان خود گفت: عراق ساعت 14 بعد از ظهر و در ایام تعطیل به پایگاه های هوایی حمله کرد و اولین افرادی که به این حمله پاسخ دادند خلبانان ما بودند. اینها کسانی هستند که با هواپیماهایی که ما فقط می خواستیم آنها را ببینیم پرواز کردند و برای دفاع از خاک و خاک این سرزمین تلاش کردند در حالی که در کشورهای دیگر فرش قرمز برای آنها وجود داشت.

در پایان تابلوی نمایش «پارتی هایی از چند زندگی» به امضای مهمانان مراسم امیر سیرتیپ خلبان علیرضا رودباری، گروهبان خلبان امین علایی، گروهبان احمد خدابندهلو، گروهبان خلبان محمدرضا ملکی و سید محمد جواد طاهری رسید. ، مدیریت مجموعه تئاتر شهر و تماشاگران به تماشای این اثر نشستند

تعلیم «پاره‌هایی از کند زیدنگ» نوشته کیانوش احمدی به برهِـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

photo_2022-10-29_11-08-31 (3)

photo_2022-10-29_11-08-32

photo_2022-10-29_11-08-31 (3)

photo_2022-10-29_11-08-31 (2)

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا