عمومی

نگاهی متفاوت به خیابان انقلاب از لابه لای عکس ها

گالری آریا به مدت سه هفته میزبان نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «انقلاب؛ جمعه؛ 19 دی» است. پوشه سوم “.

به گزارش اخبار استانی، «انقلاب، پوشه سوم» سومین پوشه از مجموعه خیابان تهران است. دو پوشه قبلی «ولیعصر؛ پوشه اول» و شریعتی، پوشه دوم در سال‌های 1376 و 1377 اکران شدند.

رامیار منوچهرزاده، کیوریتور این نمایشگاه در این باره نوشت: انقلاب; پوشه سوم، سومین نمایشگاه از سه خیابان برجسته تهران بود که در طی چندین سال به دنبال ایجاد پیوند بین شهر و هنرمندان به ویژه نسل جدید و شاید نسل جدید است. اما در این چهار سال و در این سه پروژه امکان بازگشت به شهر برای ما فراهم شده است. من این را به تاریخ می سپارم تا ببینم این پوشه ها و تأثیر آنها بر وضعیت فعلی هنر ما چقدر خوب است، زیرا او بهترین داور است. میراث او اما شاید اتحاد دوباره نسل جدید، ثبت وقایع در یک دوره زمانی، بازدید مجدد از شهر و ثبت یک میراث منسجم. برای رسیدن به پوشه انقلاب، پوشه ولیعصر و شریعتی را مرور کردیم و با حوصله آخرین پوشه را بعد از یک سال وقفه نشان دادیم. پوشه ها ادامه خواهند داشت و ما برمی گردیم. قوی‌تر، جدی‌تر و مسئولیت‌پذیرتر در ادامه این حرکت، جوانه‌ای برای آینده باشیم.»

نگاهی دیگر به خیابان انقلاب از کنار عکس ها

افتتاحیه این نمایشگاه با یک سال تأخیر و اوج گرفتن تاج همه گیر، روز جمعه 10 دی ماه در گالری آریا برپا می شود و تا جمعه اول بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

هنرمندان این فولدر عبارتند از: نگین فیروزی، صبا صفایی، نگار محسنی، هدیه خزایی، ثنا احمدی زاده، فرزانه رضایی، پارمیس حکیمی، کاوه زهدی، عرفانه روزگرد، گلناز زبنده خو، امیر هادی شاضیعی، امین امین وازی ام، کینگ.

نگاهی دیگر به خیابان انقلاب از کنار عکس ها

علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت 16 الی 20 به گالری آریا به آدرس: خیابان ولیعصر، دکتر. چهارراه بهشتی، خیابان زرین، پلاک 10.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا