اخبار استانی

هدف نماینده مشهد بقا در لیگ برتر والیبال است

ايسنا/خراسان رضوی سرمربی تیم والیبال نیان الکترونیک مشهد گفت: به دلیل کمبود زمان برای جذب بازیکن و هماهنگی تیم، تمام تلاش خود را می کنیم تا سهم باشگاه در لیگ برتر حفظ شود.

حمید صمدی در گفت وگو با اخبار استانی درباره وضعیت ویژه تیم الکترونیک نیان در مشهد پیش از شروع فصل جدید لیگ برتر والیبال کشور گفت: آخرین تیمی بودیم که وارد قرعه کشی شدیم و در لحظات پایانی در قرعه کشی مشخص شد که امسال در لیگ اول حضور خواهیم داشت. از همین رو از داشتیم و با توکی به استومتر باید باید کامترین.

وی افزود: تمرینات تیم الکترونیک در مشهد از 12 شهریور ماه آغاز شد و با توجه به اینکه سالن مهران را در اختیار نداشتیم، تمرینات خود را در سالن های دانشگاه فردوسی، دانشگاه علوم پزشکی کشور پیگیری کردیم. مشهد و سالن مجموعه ورزشی شهید بهشتی تا شرایط سالن مهران مساعد شود با توجه به فرصت باقی مانده مجبور شدیم تمرینات فشار را افزایش دهیم تا زودتر به هماهنگی برسیم.

سرمربی نیان الکترونیک مشهد درباره برنامه ریزی ویژه باشگاه برای برگزاری بازی تدارکاتی قبل از شروع فصل گفت: چون در 2 بازی ابتدایی لیگ برتر مهمان هستیم و هر 2 بازی در شمال برگزار می شود. شهرستانها تصمیم گرفتیم 2 مسابقه تدارکاتی را در گنبد برگزار کنیم.

سمدی در کیش روند کرد کاکترنشان کرد در تیمش خاترینشان کرد: هنوز تیم نیان الکترونیک کامل نیده است البته بازیکنان هم جذب ما می شوند. در جذب بازیکن و تکمیل تیم با کمی مشکل مواجه هستیم. همچنین یکی از مشکلات دیگر تیم کمبود بازیکن برای تیم است. از آنجایی که مشکل حضور او در لیگ برتر دیر مشخص شد و بازیکنان مشهدی با سایر تیم های لیگ برتری قراردادشان را امضا کرده بودند، امکان جذب آنها فراهم نبود.

وی افزود: البته بیشتر بازیکنان جوانی که جذب باشگاه شده اند بومی هستند و نسبت به سال های حضور پیام و سومین بار در لیگ تعداد بازیکنان جوان بومی تیم بیشتر است. در قابل به سمتی پیش هردایم ک ک بو کی بری کلوبا دیمیم.

سمدب در شامدب با شاهدة غیربومی پیشنهادان کرد: پیش از انککی نیان لیکن پی کار کار ایدید، با نام کی کامل میپسندند. در آن زمان با چند بازیکن غیر داخلی به توافق رسیدیم و با بازیکنانی چون بهبهدی، مصطفی و رضوی قرارداد بستیم. همچنین بابک موسوی، محمد فلاح و جابر اسماعیل پور به این بازیکنان اضافه شده اند.

سرمربی NIAN ELECTRONICS مشاهد تسریح کرد: حداقل در برخی از پست ها با کمبود بازیکن مواجه هستیم که اقداماتی برای رفع این مشکل انجام شده و باشگاه در حال حاضر در حال رایزنی است. بازیکنان به باشگاه معرفی شده اند و اقدامات لازم برای جذب آنها در حال انجام است. امیدوارم تا قبل از شروع لیگ این بازیکنان به تیم ما اضافه شوند تا بتوانیم قدرت و توان خود را افزایش دهیم و بتوانیم نماینده مشهد و خراسان در لیگ برتر باشیم.

سمدی بیان کرد: امیدواریم در سال های آینده بتوانیم تعداد بیشتری از بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کنیم و زمان بیشتری برای تمرین و هماهنگی داشته باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا