اخبار استانی

هر دستگاهی نقش خود را در زنجیره‌ی توسعه‌ی استان ایفا کند

اخبار استانی/ ایلام استاندار ایلام از برگزاری نشست های تخصصی با مدیران دستگاه های اجرایی برای شناسایی مشکلات و راهکارها خبر داد و گفت: برای ایجاد تحول در حوزه اقتصادی نیازمند ایجاد زنجیره ای قوی از دستگاه های اقتصادی هستیم.

«حسن بهرامونیا» شامگاه شنبه 16 دی ماه اولین نشست تخصصی خود را با مدیران دستگاه های اجرایی برگزار کرد و با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری نشست های تخصصی در حوزه های مختلف و کمی سازی مشکلات و راهکارها گفت. : نظر مدیران و کارشناسان این حوزه را در مورد مشکلات و راهکارهای رفع آنها بداند و برای ایجاد تحول در زمینه های مختلف اقداماتی انجام دهد.

وی با تاکید بر برنامه ریزی برای تغییر به ویژه در حوزه اقتصادی و زندگی مردم، گفت: در حوزه اقتصادی نیازمند ایجاد زنجیره ای قوی و به هم پیوسته از دستگاه های اجرایی برای رشد اقتصادی استان و ارتباط قوی و دوگانه بین این دستگاه ها هستیم. نهادها برای رفع مشکلات در حوزه اقتصادی اقداماتی انجام داده و برای افزایش رشد اقتصادی استان تلاش کنیم.

استاندار ایلام ادامه داد: در این سامانه هر دستگاهی به صورت زنجیره ای با توسعه استان پیوند خورده و باید نقش خود را در آن زنجیره به بهترین شکل ممکن ایفا کند.

بهرامونیا در خصوص نقش بانک ها در توسعه استان گفت: بانک ها باید با سهولت بیشتری نسبت به ارائه تسهیلات کلان اقدام کنند و در صورتی که در اختیارات خود مشکلی داشته باشند برای افزایش اختیارات بانک های استان با آنها همکاری خواهیم کرد.

بهرام نیا در پایان تاکید کرد: دستگاه های مختلف باید مشکلات را در شمارش مشکلات ارائه کنند و به صورت بروشوری راه حل های کلیدی را در قالب برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا