اخبار استانی

هشدار یوسفی به طرف‌های غربی مذاکرات

یک عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: تیم نمایندگان جمهوری اسلامی مسیر دیپلماسی چند وجهی را پیش گرفته و طرف های غربی باید بدانند که سنگ اندازی در مسیر صرفا هزینه را برای آنها افزایش خواهند داد.

مجتبیسفی در گفت وگو با اخبار استانی، با اشاره به یکی از مراحل مذاکره، بیان کرد: از نکات خوبی در روند مذاکرات در این دولت اتفاق افتاد که در مسیر مذاکرات و دیپلماسی، همه تخم مرغ ها در یک سبد گذاشته نشدند. و تیم استفاده کننده از دیپلماسی چند وجهی استفاده می کند.

وی در ادامه اظهار کرد: طرف آمریکایی و چند به کشور‌نام اروپایی نشان دادند که به دنبال حل مشکلات – هسته‌ای کشور ما و سایر کشورهای دیگر نیز به دنبال این هستند که این مذاکرات را فرسایشی کرده و امتیاز بیشتری از ایران بگیرند. اگر می خواهید شروع کنید، باید به مکان مناسبی بروید.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی، گفت: در دولت قبل تنها مسیری را دنبال می کند که نتیجه ای برای مردم است. بنا بود همه تحریم ها برداشته شود تا بتوانیم هم نفت خود را بفروشیم و هم مراودات بانکی خود را اه

این عضو کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: جمهوری اسلامی همیشه اهل منطقه است و این طرف غربی است دک. ما دیدیم که دولت بد عهد آمریکا هیچ کدام از موارد خود را اجرا نکردند.

یوسفی با بیان اینکه در حال حاضر به توافق می رسیم و انجام می دهیم و مهم می کنیم که تحریم ها برای ما باشد، گفت: مانند دولت گذشته مذاکره را به آب و هوا و نان مردم گره نمی زنیم اما اینکه هرکسی بگوید تحریم هیچ تاثیری ندارد اینگونه نیست. و بالاخره تحریم ها در سفره و زندگی مردم تاثیرگذار هستند.

این عضو فراکسیون انقلاب اسلامی بیان کرد: از طرف غربی همه تلاش خود را در مسیر تحریم به کار بسته اند و ما باید سعی کنیم در تحریم ها را بی اثر کنیم. این طرف‌های غربی هستند که از همکاری اقتصادی با ایران محروم‌اند و امیدواریم آنها را از تجربه گذشته درس بخوانند و بدانند که این دشمنی و هزینه‌ها را برای مردم بیشتر می‌کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا