اخبار استانی

همایش بین‌المللی «هزاره شیخ جام» برگزار می‌شود/ دریافت ۲۲۷ مقاله داخلی و خارجی

حمید شهابی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌جام، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، از برگزاری اولین همایش بین‌المللی هزاره شیخ جام عارف و شاعر نامی شهرستان تربت‌جام در این واحد دانشگاهی خبر داد.

وی گفت: این همایش به همت اقشار مختلف مردم با تشکیل ستاد مردمی به ریاست رهبری و همکاری مراکز آموزشی و فرهنگی شهرستان و مجموعه تولیت مزار شیخ احمد جامی میزبانی و هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌جام ۲۲ و ۲۳ تیر ۱۴۰۱ می‌شود.

شهابی افزود: از برخی از کشورهای هندی، استانی و چهره‌های بنام فرهنگی کشور و اطراف از جمله، بنگلادش، پاکستان، قزاقستان، ترکیه، ازبکستان، افغانستان و تاجیکستان برای حضور در این همایش بزرگ بین‌المللی دعوت شده است.

وی با بیان این خانه داخلی بیش از ۱۵۶ مقاله خارجی به دبیرخانه ارسال شده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه این هم به صورت رسمی برگزار می شود، کلیه مقالات ارسال شده به این کنفرانس پس از پایان داوری، در پایگاه. سیویلیکا و همچنین کنسرسیوم ملی نمایه خواهد شد و صاحب مقاله می‌شود با دریافت گواهی حضور حی.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌جام گفت: در کنار برنامه‌های علمی، بازدیدهای فرهنگی و برنامه‌های آیینی و سنتی برای شرکت‌کنندگان در این رویداد در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام / ۴۱۲۹ /

دکمه بازگشت به بالا