اخبار استانی

همایش تجاری «اوراسیا پلی به سوی تجارت جهانی» برگزار می شود

بر اساس اخبار رسیده از شبکه انزلی، این سازمان با همکاری سازمان توسعه تجارت و اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه، «کنفرانس تجارت جهانی با محوریت روسیه» را در تاریخ 31 آذرماه 1393 در اتاق مروارید برگزار می کند. نمایشگاه بین المللی تهران آرام آرام

این کنفرانس تخصصی که به تسهیل و افزایش مبادلات غذایی و محصولات کشاورزی در کشورمان می پردازد، با اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا و بویژه اعضای فدراسیون روسیه، حضور هیئت روسی در دو بخش این کنفرانس بین شرکت های ایرانی و روسی

افسانه ضیایی، دبیر کنفرانس پل اوراسیا به تجارت جهانی گفت: علاوه بر سازمان‌های بزرگ اقتصادی مانند منطقه آزاد انزلی و سازمان توسعه تجارت، انجمن‌های بخش خصوصی مانند اتاق‌های بازرگانی و اتحادیه آزاد سرمایه‌گذاران و کارآفرینان اقتصادی نیز حضور دارند. . انزلی; ما شاهد همکاری و مشارکت انجمن ژئوپلیتیک ایران و انجمن روابط بین الملل ایران به عنوان یک سازمان علمی پژوهشی هستیم. وی گفت: این مدل می تواند کمک شایان توجهی به تحلیل جامع و کارشناسانه فرهنگ روسیه و شناخت دقیق فرهنگ، نیازها، فرصت ها و چالش های مختلف این اتحادیه اقتصادی باشد.

با جوانب مختلف قرارداد ما با اتحادیه اقتصادی اوراسیا، مدیر کل شرکت پیشگامان آتیه تجارت لاوان آشنا شوید، اطلاعات به روز محصولات و صادرات روسیه را دریافت کنید، مسائل بانکی و گمرکی را بررسی کنید و راهکارهای عملیاتی ارائه دهید و در نهایت بین المللی بازار یابی. و ایجاد فرصت‌ها و مذاکرات تجاری و عقد قرارداد فروش کالا و خدمات، مهم‌ترین موضوعات میز تخصصی صبح و جلسات دوجانبه در بعدازظهر را برشمرد.

شایان ذکر است که جمهوری اسلامی ایران از نوامبر 2009 در حال عضویت در اتحادیه اقتصادی اوراسیا در زمینه 502 مواد غذایی، مواد مصرفی شیمیایی، محصولات ساختمانی، محصولات فنی و صادراتی برای توافقنامه تجاری با اولویت سه ساله است. خدمات مهندسی، محصولات. محصولات صنعتی و کشاورزی توسط اتحادیه اوراسیا امضا شده و شامل 360 عنصر از همان عنصر توسط ایران است.

لازم به ذکر است که سازمان منطقه آزاد انزلی از انزلی و کاسپین با دو بندر اصلی لجستیکی، گمرکی و خدمات مختلف بندری بهره می برد و بر اساس مزایا و معافیت های قانونی است و طبق آمار گمرک هزینه آن بیش از 75 درصد است. کالاهای جمهوری اسلامی ایران از طریق استان گیلان و منطقه آزاد انزلی به اوراسیا و روسیه عرضه می شود و برای افزایش و تسهیل صادرات در همایش ها و نمایشگاه های تخصصی در کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهای اتحادیه اروپا شرکت می کند. محصولات کشور کار خود را بگذارید.

کنفرانس تجارت جهانی پل اوراسیا برای تجارت جهانی برگزار می شود

48

دکمه بازگشت به بالا