اخبار استانی

همایش تخصصی خانواده بانشاط در گرگان

اخبار استانی / گلستان مدیر انجمن های اسلامی دانش آموزیان استان گلستان از برگزاری همایش تخصصی خانواده بانشاط در گر گر گر

جابر جلالی در گفت و گو با اخبار استانی با اشاره به این که خانواده شاخص و بنیادین جامعه اسلامی است، اظهار کرد: ما نقش خانواده را در تربیت صحیح دانش آموزان یک نقش اساسی و مهم در کنار مدرسه می دانیم.

وی با بیان اینکه بدون شک نباید خانه و مدرسه را جدا از هم تعریف کرد، افزود: اجرای یک سیاست درست و ویژه تربیتی در خانواده و مدرسه و درک درست از باید و نباید رفتاری مولفه ای باشد که می توان به تحقق عالی جامعه اسلامی پرداخت. در مسیر تربیت نیروی طراز انقلاب کمک کند.

مدیر انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان از برگزاری همایش تخصصی بانشاط در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: باید موضوع نشاط و تعالیم معنوی در خانواده ها به صورت جدی و مطالعه بررسی قرار گرفته و مدل های مناسب برای آن تدوین و ترسیم شود. .رد.

جلال سخنران ویژه این برنامه را دکتر سعید عزیزی کارشناس برجسته برنامه های صدا و سیما به ویژه برنامه زوجی نو دانست و تصریح کرد: این هم پنج شنبه ۱۶ تیرماه ساعت ۱۸ عصر در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این همایش به همت اتحادیه انجمن های دانشجویان اسلامی گلستان و با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار می شود، ادامه داد: سعی کنید برنامه های متعدد را به صورت سلسله برنامه انجام دهید. های هدفمند در این حوزه دنبال کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا