عمومی

همه چیز در مورد آتش سوزی بخاری یک مدرسه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه استان – رویا متکایی: استان کرمانشاه که مرکز کلانشهر کرمانشاه است، حدود 2 میلیون نفر جمعیت دارد و طبق آخرین تغییرات سال 1390، این استان از 14 شهر، 35 شهر، 31 بخش و 84 دهستان تشکیل شده است.

بر اساس آمار آموزش و پرورش استان کرمانشاه، این استان دارای چهار هزار و 466 مدرسه، 17 هزار و 552 کلاس درس و 392 هزار و 449 دانش آموز است که از این تعداد 183 هزار و 533 دانش آموز دختر و 208 هزار و 916 دانش آموز پسر هستند.

آتش سوزی کوچک در مدرسه موسی بن جعفر (ع) استان کمبانشاه کرامبست در 100 کیلومتری شهر کرمانشاه روند رسیدگی به مسئولان آموزش و پرورش استان کرمانشاه را تسریع کرد. مدارس روستایی.مدارس یک کلاسه استان کرمانشاه و مدارس روستایی، سیستم گرمایشی همچنان نفتی است، تا سیستم گرمایشی استاندارد و کافی ارائه شود.

خبر آتش سوزی مدرسه موسی بن جعفر (ع) کرم بست به سرعت فضای مجازی را مملو از اخبار ضد و نقیض درباره آتش سوزی کرد.

پشتیبانی های مقاوم بی. سی فارسی‌نشین که منتظر چنین فرصت‌هایی هستند، به سرعت وارد جریان می‌شوند و اخبار جعلی خود را آغاز می‌کنند و عکس‌هایی را با عناوین کلاس‌های درس سوخته مدرسه در روستای کرامبست منتشر می‌کنند.

همه چیز درباره آتش سوزی گرمایش مدرسه

خبرنگار آنلاین در گفتگو با علی مرادی از دانش آموزان مدرسه موسی بن جعفر(ع) کرموبست در ادامه صحت ماجرا گفت. باعث آتش سوزی در گرمایش و دود در کلاس شد.

وی ادامه داد: در زنگ تفریح ​​بودیم، ناگهان دود تمام کلاس را پر کرد.

دانش آموز گفت: فقط یکی از همکلاسی ها تصادف کرد که مجروح نشد و روز بعد دانش آموزان بدون مشکل وارد کلاس شدند.

کلاس درس مدرسه روستای کرموبست به تازگی در آتش سوخت

مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار آنلاین با بیان اینکه دو روز پیش گرمایش یکی از کلاس های درس مصم بن جعفر(ع) روستای کرم بست دهستان بیلوار دچار آتش سوزی شد، اظهار داشت: این مدرسه در ساعت 13:00 دقیقه بود. . مجهز به سیستم گرمایشی و منتظر اتمام عملیات گازرسانی در منطقه برای سال جاری هستیم و متاسفانه تا اتمام عملیات گازرسانی مجبور به استفاده از بخاری های نفتی هستیم.

همه چیز درباره آتش سوزی گرمایش مدرسه

وی ادامه داد: خوشبختانه آتش سوزی گرمایش کلاس درس روستای کرم بست به دانش آموزان و معلمان این مدرسه آسیبی نرسید و پس از این حادثه تا اتمام عملیات گازرسانی از بخاری برقی در این مدرسه استفاده می شود. و دیگ روشن می شود.”

مجید یزدان پناه اظهار داشت: در واقعیت واقعه یکی از دانش آموزان هنگام زنگ تفریح ​​بخاری کلاس را بلند می کند و به دلیل زیاد شدن روغن ریخته شده در مخزن بخاری آتش می گیرد و دود کلاس را می پوشاند که بسته می شود. توسط یکی. معلم و شیر گرمایش.از سرایت آتش به مکان های دیگر جلوگیری می کند.

کلاس های درس مدرسه روستای کرم بست فعال است

وی گفت: قسمت های دودی کلاس رنگ آمیزی شده و این مدرسه دارای پنج کلاس درس با 25 دانش آموز است و هم اکنون کلاس های محلی بدون مشکل فعال هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به اینکه کلاس درس این مدرسه روستایی مجهز به سیستم گرمایشی استاندارد است، اظهار داشت: این مدرسه مجهز به سیستم گرمایشی پکیج است و رادیاتور نیز نصب شده است اما در نتیجه. ناقص بودن عملیات گازرسانی و عدم گازرسانی به شهرک، استفاده از آن تقریبا غیر ممکن است و به محض اتمام عملیات گازرسانی شرکت گاز، سیستم گرمایشی این مدرسه به سرعت به پکیج تبدیل می شود.

همه چیز درباره آتش سوزی گرمایش مدرسه

پزدان پناه با بیان اینکه معاون اداره کل آموزش و پرورش، مدیر ناحیه 3 شهر کرمانشاه و اکیپ بازرسی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس پس از اطلاع از این حادثه و نظارت بر گازرسانی از مدرسه بازدید کردند، اظهار داشت: در این بازدید از این مدرسه اقدام به اجرای این طرح شد. مشکل به زودی در مدرسه رفع خواهد شد.

مدرسه کرمانشاه تا پایان سال دارای سیستم گرمایشی استاندارد می شود

مرزبان نظری مدیر عامل نوسازی مدارس کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: مدرسه روستای کرموبست در سال 1378 مجهز به سیستم گرمایشی و نصب رادیاتورهای لازم شد اما با توجه به حجم بالای شرکت گاز، گازرسانی شد. . این مدرسه آنلاین نشد.با قول همکاری شرکت گاز این مشکل به زودی حل خواهد شد.

مرزبان نظری گفت: با بی توجهی دانش آموزی در زنگ تفریح ​​کلاس و افزایش دما و جریان روغن بخاری در کلاس آتش گرفت و سوخت که خوشبختانه دانش آموزان در اتاق نبودند و به کسی آسیب نرسید. “

همه چیز درباره آتش سوزی گرمایش مدرسه

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه با بیان اینکه در استان کرمانشاه بیش از چهار هزار مدرسه مجهز به سیستم گرمایشی استاندارد است و تنها 170 کلاس درس با 220 کلاس درس باقی مانده است که عملیات نصب آنها در حال انجام است و تا پایان سال ادامه دارد. 220 اتاق باقیمانده مجهز به سیستم گرمایش استاندارد هستند.

80 میلیارد تومان اعتبار برای تامین سیستم گرمایشی استاندارد مدارس کرمانشاه

نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه به اقدامات مناسب برای تامین و نوسازی سیستم گرمایشی مدارس استان کرمانشاه اشاره کرد. کلاس.همکاری شرکت گاز و شرکت برق تا پایان امسال مشکلات برق و گاز این مدارس برطرف می شود و در سال آینده تمامی مدارس کرمانشاه از سیستم گرمایشی مناسب و استاندارد برخوردار خواهند شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه با بیان اینکه در پنج سال گذشته یک هزار و 950 سیستم گرمایشی مدارس در استان کرمانشاه با 6 هزار و 700 کلاس درس با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد تومان به سیستم گرمایشی استاندارد تجهیز شده است، گفت: در سال 1394 در استان کرمانشاه به بهره برداری رسید.

دکمه بازگشت به بالا