اخبار استانی

هنر و سوگواره های حسینی از راههای مهم در اجرای جهاد تبیین است

به گزارش رابوتی استان خبرانلاین استان سمنان، حجت السلام والمسلمین مرتازی متیعی در کرامین در کرامین از پوزدهمین سوغوراه میلی و کافرمین تولید محتوای دیجیتالی آنلاین محرم گفت: تعریف و برکه فارگه حسینی ازراهای تکیں جهاد تبیین است.

و با اشاره به بیانات اخیر رهبری در جماعت امام جمعه کیشور تاکید کرد: عدالت محوری است و ظلم از ویژگی های فرهنگ حسین و عاشورا نیست که باید مورد توجه قرار گیرد.

مطیعی با تجلیل از دست اندرکاران برگزاری مراسم ختم آنلاین ماه محرم به همکاری دستگاه های فرهنگی در اجرای این تعزیه اشاره کرد و گفت: این همکاری و مشارکت دستگاه های فرهنگی استان سمنان بسیار ارزشمند بوده و دارای یک اهرم بوده است. تاثیر بسزایی در موفقیت و تداوم این تشییع جنازه دارد.

نماینده فقیه در استان سمنان حمایت خود را از این سوگواره اعلام کرد و گفت: تلاش می کند در برنامه های این سوگواره از جمله بازدید از نمایشگاه مشارکت و همکاری داشته باشد.

اولویت های موضوعی این سوگواره شامل هنر جهاد و غیرت دینی، تشکل های داخلی و تربیتی حسینی و مسئولیت اجتماعی و همدلی حسینی است و علاقه مندان به شرکت در دومین سوگواری امت امام حسین (علیه السلام) می توانند آثار خود را تا پایان سال جاری ارسال کنند. آخر ماه صفرالمظفر با پنجم آنلاین سالجاری استر بروجد

46

دکمه بازگشت به بالا