اخبار استانی

هوشمند افزار “جِلوا” ویژه ارائه خدمات نوین گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی استان سمنان، در مراسمی در روز سه شنبه 12 بهمن ماه 1400 در غرفه استان سمنان در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی، نرم افزار هوشمند «جلوا» با همکاری یکی از استارتاپ های گردشگری و صنایع دستی استان سمنان رونمایی شد.

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان در مراسم رونمایی از این ابزار هوشمند گفت: «این برنامه هوشمند در زمینه ارائه خدمات نوین و مبتنی بر فناوری اطلاعات با صنعت صنعت و صنایع دستی استان سمنان است.»

امیر کرم زاده افزود “این برنامه با مشارکت شرکت هوشمند آرمان هماره از استارتاپ های فعال سمنان در زمینه های مرتبط با حوزه میراثفرهنگی و گردشگری راه اندازی شده است.”

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: «این ابزار هوشمند نوعی بیمارستان بازنمایی هوشمند بر روی فناوری های هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و مجازی برای پشتیبانی از خدمات و محصولات گردشگری و صنایع دستی استان سمنان است.»

او ادامه داد “در این نرم افزار هوشمند ضمن بهره برداری از فناوری روز دنیا، در این زمینه از گردشگری هوشمند شامل صنایع دستی هوشمند، گردشگری برای واقعیت مجازی، تبلیغات هوشمند مکان کانونی راهنمای هوشمند تور، تبلیغات بر روی واقعیت افزوده، واقعیت مجازی نایع‌دستی. و … امکانات استان سمنان معرفی می شود. »

48

دکمه بازگشت به بالا