اخبار استانی

هیچ اولویتی بالاتر از خدمت رسانی به مردم نیست

آسنا/آذربایجان کربی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مدیران دولت سیزدهم فعالیت های چشمگیری در استان در سمت های مختلف برای خدمت به مردم دارند، گفت: اولویتی بالاتر از خدمت به مردم نداریم.

محمدصادق معتدمیان بیست و چهارم آذرماه در سفر به شهرستان چایپاره در جمع مردم میدان روستا با تاکید بر تلاش همه جانبه برای رفع مشکلات مردم گفت.

وی با اشاره به اینکه سفرهای رئیس جمهور منحصر به فرد نیست، افزود: آغاز دور دوم سفر رئیس جمهور به استان ها از امروز است که نشان از تلاش روزافزون دولت و شخص رئیس جمهور برای خدمت رسانی بیشتر به مردم و مردم دارد. که مسئولین هم تابع آنها هستند ما سعی می کنیم به مردم خدمت کنیم.

وی آذربایجان غربی را نماد وحدت و همدلی دانست و گفت: یکی از مهمترین مزیت های آذربایجان غربی همکاری، تعامل و همراهی دستگاه های اجرایی استان اعم از دولت، نمایندگان مردم در مجمع، مدیران استان است. نهادهای مختلف و نهادهای مسئول که باعث پیشرفت استان می‌شوند

متولیان امر با اشاره به توجه ویژه دولت سیزدهم به توسعه آذربایجان غربی در همه ابعاد ادامه دادند: ما یکی از استان هایی هستیم که در سفر رئیس جمهور محترم به استان بیشترین موافقت را گرفتیم و قابل توجهی هستیم. بخشی از اعتبارات لازم نیز اعلام و تخصیص داده شد.»

استاندارد آذربایجان غربی از افزایش افتتاح پروژه های عمرانی در هفته دولت امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: امسال افتتاح پروژه های دولت 6500 میلیارد تومان بوده در حالی که این رقم تنها 177 میلیارد تومان بوده است. در هفته دولت سال گذشته

معتمدین با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات مردم با برنامه های مدیریتی استان به ویژه در سفرهای شهرستانی باید حل شود، تاکید کردند: هر منطقه از این استان ظرفیت های خاص خود را دارد که برای رشد و شکوفایی اقتصادی این مناطق نیاز است. از ظرفیت استفاده شده

وی یاداور شد: از پریوتها ما تعلیم به امسیل اکمونی در کیت کرد کردی اومابای است و ومندیدریم بوجوهمین در آن فیسی بهدی کادهای بلدانی ریم.

وی با اشاره به اینکه در سال های پس از انقلاب اسلامی و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدامات عمرانی بسیار خوبی به ویژه در حوزه روستایی انجام شده است، افزود: برنامه دولت سیزدهم توجه به برنامه های دولت سیزدهم است. با توکی به کدینہہ۔ ہر روستا۔

استاندار عزربیان کربی شد: گردشگری روستایی یکی از مهم ترین ظرفیت های منطقه است و باید آن را به ویژه در حوزه کشاورزی گسترش دهیم تا زمینه اشتغال بیشتر جوانان منطقه فراهم شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا