اخبار استانی

 واحدهای دانش بنیان باید از تسهیلات و پشتیبانی ویژه ای برخوردار شوند

به روگر اخبار استانی از البرز; ˈمجتبی عبداللهیˈ در نشست مرکز اشتغال استان که روز شنبه در سالن اجتماعات استان برگزار شد، با تاکید بر ضرورت احیای واحدهای صنعتی و تولیدی غیرفعال در استان، افزود: این واحدها ظرفیت زیادی در جهت افزایش دارند. اشتغال و تولید، بنابراین باید هر که سرینی‌تر، مشکلات به طور کامل حل می‌شود.

وی ادامه داد: تمامی نقاط صنعتی استان باید ثبت و به شهرک ها و نواحی صنعتی تبدیل شوند زیرا با تحقق این دستور واحدهای مستقر با بهره گیری از مزایا و امتیازات امکان رشد، گسترش و اشتغال را خواهند داشت. از شهرهای صنعتی

 واحدهای دانش بنیان بید از کیه و سوپرین می شوند

عبداللهی گفت: تعریفی بانک ها تصایر بسزایی در entrepreneurship و ابلاگنیزای دردان درینده دارد بنکی استان بویجهد در بکشید کیت آنتفای فینکی و اسفافی کیت تمرنه 18 ویاتر شوند.

وی افزود: کارگروه های زیر باید گزارش مفصلی از فعالیت های خود ارائه کنند تا موضوعات مربوطه به صورت تخصصی و ویژه پیگیری شود.

استاندارالبرز با اشاره به ارائه پروژه ویژه کار در فضای مجازی، گفت: باید با بهره گیری از توانمندی های شرکت های دانش بنیان به تمامی جوانب این امر توجه شود و سپس تصمیم گیری شود. در خصوص اجرای آن ساخته شده است.

وی افزود: تمامی شهرهای صنعتی استان نیاز به نیروی کار دارند اما موضوعاتی مانند محل استقرار کارگران و تسهیل در تردد آنها نیز مطرح است که به همین منظور در هفته گذشته اجرای سالن تبلیغاتی کارگران در سطح شهر. شهرهای صنعتی آغاز شد.

عبداللهی گفت: باید با توجه به توصیه های مقام معظم رهبری و برنامه های دولت محترم، نرخ بیکاری را در استان کاهش دهیم و تسهیلات لازم را برای شرکت های دانش بنیان فراهم کنیم.

48

دکمه بازگشت به بالا