اخبار استانی

وحدت حوزه و دانشگاه گره از مشکلات جامعه می‌گشاید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گروه استان های مشهد، مراسم سالگرد. اتحادیه حوزه و دانشگاه علامه ذوالفنون در تجلیل از مقام علمی و معرفتی حسن زاده آملی در برابر فرزند ارشدش علامه عبدالله حسن زاده آملی و شاگرد برجسته علامه هادی عباسی خراسانی. دانشگاه آزاد مشهد برگزار شد. (ادامه مطلب)

رئیس دانشگاه آزاد خراسان رضوی در این سخنان اظهار داشت: اتحاد دو بنیاد فکری حوزه و دانشگاه می تواند گره از مشکلات جامعه امروز بگشاید.

اتحاد حوزه و دانشگاه گره از مشکلات جامعه می گشاید

محسن مرادی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و واحد مشهد به حضور اندیشمندان در کنار اساتید دانشگاه افتخار می کنند، خاطرنشان کرد: اهداف بنیانگذار کبیر انقلاب است.

وی با بیان اینکه دانشگاه محل و محل تضاد افکار و ارتباط با جامعه است، تاکید کرد: بسیاری از جنایتکاران نظام با رویکردی که ممکن است این دو پایگاه فکری برای حل مشکلات و معضلات جامعه داشته باشند، انجام می دهند. ناامید باشیم و نمایانگر پیشرفت مردم عزیزمان باشیم. او خورد.

اتحاد حوزه و دانشگاه گره از مشکلات جامعه می گشاید

رئیس دانشگاه آزاد مشهد افزود: این دانشگاه با حدود 30 هزار دانشجو و 600 استاد توانسته است سهم بسیار ارزنده ای در توسعه، تولید و پیشرفت علم و گسترش و ارتقای فضای انقلابی داشته باشد. عمیق تر در باورهای دینی کاوش کنیم.

اتحاد حوزه و دانشگاه گره از مشکلات جامعه می گشاید

به گزارش آنا، این مراسم با حضور فرزند ارشد علامه عبدالله حسن زاده آملی و طلبه معروف علامه هادی عباسی خراسانی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و جمعی از مسئولان برگزار شد. از اساتید و دانشجویان این دانشگاه. علامه ذوالفنون حسن زاده آملی به پاس مقام علمی و معرفتی خود تجلیل شد.

اتحاد حوزه و دانشگاه گره از مشکلات جامعه می گشاید

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا