اخبار استانی

ورود دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی به آموزش کارکنان اصناف

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی در جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان خراسان رضوی اظهار داشت: قدرت مانور سما بسیار بالاست. 96 واحد صنفی در استان خراسان رضوی داریم که بیشتر اصناف کشور در آن استان هستند. اگر برای کارکنان این اصناف که نیازمند ارتقای سطح تحصیلات هستند، آموزشگاه های آموزشی تعریف و ساماندهی کنیم، بسیار موثر خواهد بود. در حوزه علمیه توانایی برگزاری دوره های آموزشی وجود دارد کارآفرینی برای به دست آوردن مهارت ها و جذب دانش آموزانی که می خواهند کارآفرین شوند، دانشجویان را نگه دارید. ما می توانیم در آموزش پناهندگان در افغانستان کمک کنیم.

وی افزود: اهمیت آموزش نسل جوان بر هیچکس پوشیده نیست.. دانشگاه آزاد اسلامی وی در سال های اخیر نقش موثری از خود برجای گذاشته و سفری راهبردی در حوزه قرآن داشته است. ترویج و تعمیق باورهای دینی و قرآنی از افتخارات سما مشهد است و باید بستر پذیرش در دانشکده مهارت و کارآفرینی به خوبی فراهم شود. شناسایی اعضای هیات علمی و استفاده از توانایی آنها در مدیریت مدارس سما.

افزایش تعداد مدارس سما در استان خراسان رضوی به 110 مدرسه در سال تحصیلی آینده

جعفر کبیری دبیر شورای نظارت و هماهنگی سماء استان خراسان رضوی از افزایش تعداد مدارس سماء استان از 55 به 110 مدرسه در سال تحصیلی آینده خبر داد و گفت: اکنون 55 مدرسه سما در استان داریم. سال آینده به 110 مدرسه می رسد و از این به بعد جدی خواهیم بود و 110 مدرسه را در سال آینده جشن خواهیم گرفت.

انتهای پیام/4121/

دکمه بازگشت به بالا