اخبار استانی

ورود ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو به گیلان/ ترافیک محورهای خروجی روان است

آیسانا/گیلانا فرمانده انتظامی گیلان از ورود 300 هزار خودرو به گیلان از روز پنجشنبه تا کنون خبر داد و گفت: شاهد افزایش 77 درصدی هستیم.

سردار جاور صفری با بیان اینکه هموطنان روز پنجشنبه وارد استان شدند، گفت: در چهار روز گذشته 300 هزار خودرو وارد استان شده است.

وی از افزایش 77 درصدی خودروهای ورودی به گیلان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: همچنین در این مدت با توجه به افزایش تعداد خودروها، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی کاهش 77 درصدی را به همراه داشته است. در تعداد کشته شدگان تصادفات».

رئیس کلانتری گیلان با بیان اینکه از صبح امروز شاهد خروج تدریجی مسافران از استان هستیم، شاهد خروج تدریجی مسافران از استان هستیم، گفت: در حال حاضر تردد در حال انجام است. در مسیرهای خروجی استان به ویژه پیک قزوین، در منطقه سراوان، نزدیک امامزاده هاشم.

صفری ادامه داد: در محدوده جاده رودخانه به دلیل توقف خودروها شاهد ازدحام هستیم که با کمک نیروهای پلیس در حال کنترل است.

وی محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین را از ساعت هشت صبح امروز تا ساعت 24 امشب اعلام کرد و خاطرنشان کرد: از رانندگان به ویژه مسافرانی که قصد خروج از استان را دارند انتظار داریم از عجله خودداری کنند و سفر خود را به ساعات پایانی موکول کنند. و شوب علی از درویفین ببریزند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا