عمومی

وعده آقای شهردار برای مرفهین پایتخت/ وقتی اپلیکیشن خریدمیوه گران شدن را به دنبال دارد!

هومنسند سازی شهر یکی از موضوعاتی است که مدیریت فعلی شهری بر آن تاکید دارد و زاکانی شهردار تهران نیز بارها در برنامه ها و سخنرانی های خود واژه هوشمندسازی را مطرح کرده است. تحق ین تقدیات انجر غام رجال اش حومشدن سازی شهر است; يك منوستو از اين هومشدن سازي به سازمان میادین میوه و تره بار شهردار به تهران بازگشت، پنجمین شنبه امید و افتخار شهردار در دومین ماه سال جاری برگزار شد. فروش میوه با قیمت مناسب از طریق نرم افزار موبایل شروع کنید

این خبر در جای خود است، خبر خوبی است و شاید برای افراد شاغل موضوع مهمتر از این باشد که شهردار تهران معتقد است فروش میوه در این اپلیکیشن ها با قیمت مناسب است، اما یک سوال؟ حالا دقیقا چه ماهی و چه روزی هستیم؟ آره! 27 آذر 1401 ie از آن وعنه حود 3 ماه جستاء است و اذهری از آن برنامه سازمان میادین میوه و تره بر شهرداری در تمام کوکت شهر تهران.

https://www.shafaf.ir/

در آیین راستا با فصاحت، کردمی عالم مایدین و میوه و تره بر شهرداری تهران; و در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه به موازات این کار مطالعاتی را شروع کردیم و یک سری موارد جدید مطرح شد که باید مورد توجه قرار گیرد؛ ما به این نتیجه رسیده ایم که زمینه های هدف باید تغییر کند، یعنی تجربیات کارشناسان و مطالعات مطابقت نداشته باشد.

وی افزود: این کار به صورت آزمایشی از 3 ماه و سه ماه پیش در تهران آغاز شده است اما باید در کنار آن باشد. بالای شهر برویم چون تقاضایی برای این اپلیکیشن ها در مناطق پایین شهر وجود ندارد و نقاط میانی و بالای شهر استقبال بیشتری از خرید می کنند و دلیل آن هم این است که این میوه ها در نهایت افزایش قیمتی در اپلیکیشن ها دارند، زیرا هزینه همل و نقل در نظر گرفته شده است

مدیر سازمان معابر شهر تهران گفت: احساس کردیم با راه اندازی این اپلیکیشن ها، کار رقابتی با سایر برنامه ها در حال انجام است. استقبال از این مارکت ها که اپلیکیشن های آنلاین دارند بسیار خوب بوده است و می توان تعداد آنها را افزایش داد شب عيد انجام شده

فصاحت گفت: در بالای شهر استخدام بردوم بردون است و آن عربی آنلین کرید میوه سیار می‌دهد جواب.

https://www.shafaf.ir/

در این انترفت شد که به سمت بالا شهر برویم زیرا کیں بالمی رود; हाला शामा महम इन आस मगर अका जाकानी निग बोड ब पैजा अगा؟ گفته شد این اپلیکیشن برای افراد ثروتمند وسط شهر است. מגר מי שוד איק שוד אי רא רא באדון עדיים ו עדים אפרארשרדן אשר אוששדעאעאע مهم این است که یکی از اهداف شهر تهران کاهش فاصله شمال و جنوب تهران است! با این باز شدن این مدل، نه تنها فاصله کم نمی شود، بلکه قشر پایین جامعه نیز از این خدمات شهر تهران بهره مند نمی شوند.

of course يك پرانتز باز كنم; این افتتاحیه شهرداری گران قیمت به مرحله دوم رسید! دیروز از شهربازی تهران رونمایی شد که بلیت ورود به آن 120 هزار تومان است! سازه های این مجموعه از زباله های پلاستیکی بازیافتی با شعار حفاظت از محیط زیست ساخته شد که متاسفانه ظاهر و کیفیت جذابی نداشت اما قیمت بلیط ورودی بازدید از این مجموعه ۱۲۰ هزار تومان اعلام شد. که بازدید از این مجموعه فقط برای بچه های پولدار تهرانی امکان پذیر است.

به نظر می رسد چنین افتتاحیه هایی دارای یک سری رتبه هستند و معلوم نیست باید منتظر چندین پروژه دیگر باشیم تا فقط افراد متمول بتوانند از آنها استفاده کنند.

https://www.shafaf.ir/

واضح است که هر چه تهران به سمت هوشمندسازی حرکت کند خدمات مناسب تری به مردم ارائه خواهد کرد و باید به این مسیر توجه کرد که نیاز به اجرا دارد، هوشمندی نه تنها منجر به کاهش اعمال خلاف قانون می شود. ، بلکه به منظور تسهیل در روند کار این کار نیز ارائه خدمات به شهروندان را در جهت رضایت حداکثری شهروندان به دنبال دارد.

پس بهتر است مدیریت شهر ششمین مکان ارائه وعده های رنگارنگ و تکراری باشد، در نگاه اول به نظر می رسد این گونه کارها قابل تحقق است؟ و اینکه چیزی که باید برای مسئولین مهم باشد این نیست که مدیریت مردم از امتیازات کمتری برخوردار باشد، نه اینکه پروژه های افتتاحیه برای این افراد قابل استفاده نباشد. در حال حاضر باید منتظر ماند تا ببینیم اپلیکیشن اینترنتی خرید میوه با قیمت مناسب تا چند ماه به تهران می رسد یا خیر.

منبع: خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا