عمومی

پرسپولیس صدرنشین است ولی ایده آل بازی نمی کند/ با این شرایط مقابل تیم های مدعی به مشکل می خورند

پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گو با آنا

کارشناس فوتبل کیشورمان گفت: درست است که پرسپولیس در جدول سادر است اما یدا آل بازی نیم کند.

اسماعیل هلالی گفت: این بازی دو نیمه متفاوت دارد. در نیمه اول شرایط خیلی خوب پیش نمی رفت و سرعت بازی کم بود اما در نیمه دوم با آمدن شیخ دیابته مهاجم پرسپولیس شرایط بهتر شد. پرسپولیس در این بازی با دو مهاجم بازی کرد و شکل آن تغییر کرد. در نیمه دوم، تیم پرسپولیس چندین موقعیت داشت که شیخ دیابت تنها توانست یک گل به ثمر برساند. اگرچه این دیدار با پیروزی پرسپولیس به پایان رسید، اما به نظر من این تیم هنوز برای رسیدن به اهدافش جای کار دارد. اگر قرار باشد تیم با این شرایط به مصاف تیم های مدعی برود قطعا کار سختی خواهد بود.

** perspolis idea al basi nemi kend

یک کارشناس فوتبال اهل کیشورمان گفت: تیم دوشیزه کرمان پس از سال ها اولین سال حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند و خیلی از استانداردهای مدعیان را ندارد. در این شرایط پرسپولیس نتوانست بیش از یک گل به این تیم بزند. فکر می‌کنم در بازی‌های بعدی سخت‌تر باشد، مخصوصاً مقابل حریفانی که در لیگ برتر مدعی هستند. این شرایطی است که پرسپولیسی ها بازیکنان خوبی در اختیار دارند اما نمی دانم چرا این تیم پنج هفته است که ایده آل بازی نمی کند.

** با آين دايي برسوليس رو به عقب مي رود تا جلو

وی تاکید کرد: سر و صدا و گرمای لازم را در بازی های پرسپولیس در بازیکنان نمی بینم و این موضوع می تواند در آینده مشکلاتی ایجاد کند. در بازی با سربازان پرسپولیسی ها تنها 10 دقیقه فوتبال بازی کردند. کادر فنی باید تیم را با جزئیات تجزیه و تحلیل کند و نقاط ضعف آنها را پیدا کند و روی آنها کار کند. من فکر می کنم پرسپولیس در این شرایط بیشتر عقب مانده است تا کار رو به جلو.

**بهترین بازیکن لیگ

وی خاطرنشان کرد: اکنون بازیکنی مانند دانیال اسماعیلی بازیکن توانمندی است اما وظیفه خود را به خوبی نمی داند و گیج بازی می کند. . امیدوارم کادر فنی برنامه ریزی بیشتری انجام دهد و بازیکنان را با جزئیات بیشتری آنالیز کند وگرنه مشکلات زیادی پیش خواهد آمد. البته تیم های مدعی صبر نمی کنند و در نیمه اول به پرسپولیس گل می زنند و کار سختی است.

**تعطیلی لیگ به حراز پرسپولیس است

هلالی با بیان کے کے کے پرسپولیس است، گفت: پرسپولیس تیم صدرنشین جدول است; داشتن مرخصی و استراحت در چنین شرایطی طبیعی است. تیم هایی که شرایط خوبی ندارند و تعداد مصدومان بیشتری دارند از این استراحت استفاده می کنند. البته مخالف تعلیق لیگ هستم اما چند بازیکن ایرانی در تیم ملی بازی می کنند تا 16 تیم با محرومیت مواجه شوند. بیشتر تیم ملی را بازیکنان لژیونر تشکیل می دهند و کمتر به بازیکنان داخلی فرصت بازی داده می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا