اخبار استانی

پروژه‌های جدید برق دزفول به بهره‌برداری رسید

محسن نمازی رئیس اداره برق شهرستان دزفول امروز، 27 بهمن ماه در جلسه بهره برداری از پروژه های اجرا شده در استان که در محل فرمانداری شهرستان دزفول برگزار شد، با ارائه گزارشی از صورت گرفته توسط مدیریت برق شهرستان دزفول، اظهار کرد: در سال جاری حدود 40 تومان اعتبار فقط زیرسازی، ساخت و اصلاح شبکه های برق است که 50 درصد از این اعتبار در مناطق کمبرخوردار مانند روستاها و حاشیه شهرها صرف می شود و طبق پروژه های انجام شده دورترین نقطه در حال برقرسانی، دهستان احمد فداله است.

وی افزود: ایجاد و اصلاح شبکه‌های برق ۲۴ روستای بخش مرکزی، چغامیش، سردشت و شهیون با اعتبار بیش از تی. همچنین برای روستاهای بدون برق که دسترسی جادهای ندارد با صرف 40 میلیارد ریال اعتبار، پنل خورشیدی نصب شده و برای امنیت ساکنان و جلوگیری از مهاجرت افراد از روستاهای مناطق شهری، سالانه 10 میلیون تومان هزینه صرف تعویض باتری این پنلها می شود. همچنین با همکاری مدیر و نماینده شهرستان، برای بازسازی پنل‌های خورشیدی آسیب‌دیده حدود یک می

اداره برق شهرستان دزفول مشخص کرد: در خصوص این موضوع، پروژه تبدیل سیم به کابل در حال اجر. شبکه سیم‌های مسی جمع‌آوری و کابل‌های خودنگهدار نصب می‌شوند. این پروژه در مناطقی مانند کوی اندیشه و کوی پردیس به پایان رسیده است و در هفته آینده این اتفاق می افتد

وی در خصوص تامین روشنایی معابر گفت: در خیابان 45 متری روشنایی سنتی جمع آوری و چراغ های LED نصب شده و همچنین ضلع جنوبی بلوار دانش هم آماده بهره برداری است و سکنه مهرشهر از روشنایی کامل خواهد شد. همچنین مسیر زیباشهر تا سه راهی سردشت تا دو ماه آینده و نزدیک به ایام عید روشن خواهد شد.

نمازی اظهار کرد: این نتیجه همدلی همه مسئولین و همیاری مدیر عامل شرکت توزیع برق خوزستان و.

بهره برداری از پروژه های اجرا شده و کلنگ پروژه های جدید با حضور خدری، مدیرعامل شرکت برق خوزستان، نماینده شهرستان در مجلس اسلامی، معاون فرماندار و مدیر ویژه شهرستان دزفول، امام جمعه شهرستان و مدیران مدیران و شوراهای دزفول در محل مدیران برگزار می شود.

48

دکمه بازگشت به بالا