اخبار استانی

پیام واقعی رویداد «عصر امید» به مسئولان چه بود؟

سیدمحمد جوادموسوی در حاشیه رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا گفت: «عصر امید» یک رویداد به‌فرد است و دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر در 40 سالگی قرار دارد و از این‌رو می‌شود. تحول جدید را آغاز کند.

وی اضافه کرد: مخاطب مخاطب «عصر امید» بیشتر جوانان هستند و بیانیه اسلامی گام دوم انقلاب جوانان نشاط را به جامعه تزریق می‌کنند و پیام این رویداد را دارند که جوانان با اتکا، تلاش و جهاد علمی قادر خواهند بود از مشکلات داخلی کشور رفع کنند.


بیشتر بخوانید:

تولید ترکیبی گیاهی برای جلوگیری از مسمومیت خوراک دام

تولید عایق ضدحریق صنایع با کیفیت ۴۰ درصدی مشابه خارجی

تولید محصول از کاشت تا برداشت در ۷ روز


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با حضور در غرفه خبرگزاری آنا در نمایشگاه عصر امید عنوان کرد: در رویداد «عصر امید» دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه‌های مختلف حاضر و وجود معاونت‌های مهارتی، کاربنیان و مدارس عالی مهارت از این موضوع است که دانشگاه سعی می‌کند. دارد در تحولی از آموزش حافظه‌محور به سمت آموزش مهارت‌محور حرکت کند که زیرساخت‌های آن مهیا شده است.

موسوی تبیین کرد: از سوی دیگر وجود فناوری‌ها، هسته‌های فناور، رشد و آزمایشگاه‌های مجهز و متعدد در رویداد «عصر امید» این نوید را به کشوری دیگر می‌دهد که می‌تواند با این فناوری‌ها که در طول 40 سال در دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شده است. است، مسائل را حل کنند و چشم به خارج از ایران نباشند.

وی با اشاره به نقاط شهر کاشمر متذکر شد: یک فرودگاه خصوصی در سطح کاشمر وجود داشت و شهرستان‌ها به حوزه هوانوردی هم بودند و می‌توانستیم با شهرستان کاشمر وجود داشته باشد، اردیبهشت ۱۴۰۰ مدرسه عالی هوانوردی در پنج رشته مهمانداری، خلبانی. دیسپچری یا مدیریت پرواز، تعمیر و نگهداری هواپیما و اَبرونیک هواپیما و راه‌اندازی کنیم.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر توضیح داد: کاری که در این دانشگاه انجام می‌شود، به‌فرد می‌آید و می‌توانم یک گواهینامه به دانشجویان فارغ‌التحصیل بدهم و تفاهم‌نامه‌ای که با آموزشگاه‌ها و سازمان‌های سازمان‌های دولتی کشوری، سرتیفیکیت (گواهینامه) را دارند، می‌توانند به عنوان رئیس اداره شوند. کشوری به دانشجویان می‌شود، یعنی دانشجویانی که تحصیل می‌کنند، این مهارت‌ها را آموزش می‌دهند

انتهای پیام / ۴۰۷۸/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا