اخبار استانی

پیشرفت استان‌ها رویکرد اصلی دور دوم سفرهای رئیس جمهور

ايسنا/قم مدیر دفتر هماهنگی ویژه رئیس جمهور گفت: در دور دوم سفرهای رئیس جمهور به پیشرفت استان و آینده نگاه خواهیم کرد و تمامی سفرها به استان با این هدف در سال جاری انجام می شود. ذهن.”

محمد مجید فولادگر دوشنبه 18 مردادماه در جلسه پیگیری برنامه های سفر رئیس جمهور به قم که در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد، با قدردانی از زحمات انجام شده اظهار داشت: شاهد هستیم. اولین سفر

و با بیان اینکه انگیزه مدیران افزایش یافته است، گفت: کشور محدودیت هایی دارد و با توجه به اینکه در چند سال گذشته اقدامی صورت نگرفته است باید چندین بار جستجو کرد.

مدیر دفتر هماهنگی ویژه رئیس جمهور با اشاره به اینکه تلاش و تلاش در استان قم نسبت به سایر استان ها قابل توجه است، گفت: دولت موظف است تخصیص مالی پروژه ها را در نظر بگیرد اما محدودیت منابع مشکلاتی را ایجاد کرده است. در این منطقه . .

وی ضمن بیان اینکه استانداردها می توانند سازوکارهای تامین مالی جایگزین را آماده کنند، افزود: در برخی پروژه ها می توان از روش های مختلف تامین مالی استفاده کرد و از ظرفیت آنها استفاده کرد.

فولادگر با اشاره به اینکه این سازوکارها باید با خلاقیت و نوآوری ایجاد شود، تصریح کرد: پروژه های پیشرو استان در حال پیگیری است که نیازمند منابع مالی 2 تا 3 هزار میلیاردی است که از راه های مختلف از جمله نفت و از جمله در استان تامین می شود. این پروژه ها، پروژه های دیگر نیز حل شد.

و با بیان اینکه باید چشم انداز استان آماده شود، یادآور شد: اولین سفرهای رئیس جمهور با هدف تثبیت وضعیت موجود و خروج کشور از رکود بود.

مدیر هماهنگی ویژه دفتر رئیس جمهور ادامه داد: در دور دوم سفرهای رئیس جمهور به پیشرفت استان ها و آینده نگاه خواهیم کرد و تمامی سفرها به استان ها به همین منظور انجام می شود. “

وی با اشاره به اینکه محدودیت های جاده ای در استان وجود دارد اما در مقایسه با بسیاری از استان های کشور، گفت: همچنین خوشبختانه گردشگری موقت در استان وجود داشته و باید منتظر توسعه آن باشیم.

فولادگر با بیان اینکه ظرفیت تولید محتوای بالایی در استان وجود دارد، تصریح کرد: این ظرفیت از بسیاری از استان های کیشور بیشتر است و قم می تواند قطب تولید محتوا و صنعت در کیشور باشد.

وی در پایان تاکید کرد: باید بر استان تمرکز کنیم و ارتقاء ها متناسب با نیاز استان باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا