اخبار استانی

پیشرفت ۸۲ درصدی خط انتقال اضطراری آب به همدان/ حضور وزیر کشور قوّت قلبی برای همکاران ما بود

سخنگوی صنعت آب و فاضلاب استان همدان:

سخنگوی صنعت آب و فاضلاب استان همدان گفت: حفاری خط انتقال آب به همدان به طول 16 کیلومتر به پایان رسیده و لوله گذاری با 82 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛ حمید عزیزی سخنگوی صنعت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به آخرین وضعیت آبرسانی شهر همدان گفت: طی خط آبرسانی اضطراری 16 کیلومتر جابجایی خط، 100 درصد حفاری، نصب لوله های تامین و 82 درصد خطوط لوله در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تاکنون 55 حلقه در بخش کشاورزی فعال شده است، افزود: آقآب 300 لیتر در ثانیه تامین شده است که روز گذشته یک چای وارد شده و چند روز بعد یک چای دیگر آورده شده است.

سخنگوی صنعت آب و فاضلاب استان همدان گفت: در بخش مخازن آب، تانکرهای آب با دستگاه های مختلفی مشغول به کار هستند. مشغول به فیلمیتا به کی کی کی کی کی سرویز اب تکهری شد شد.

دوست عزیز در قسمت شبکه پخش هم گزارش های خوبی هست و وضعیت شبکه رو به بهبود است و تماس مردم برای برنامه سازی باز است.

وی نوشت: امروز 48 درصد کاهش تماس با سامانه 122 داشتیم به طوری که تا ساعت 13 امروز از 1988 تماس دریافتی تنها 68 درصد از تماس ها قطع شده است که 70 درصد تماس ها مربوط به شهر همدان و 46 درصد مربوط به حوادث بوده که 190 مورد گزارش شده است.

سخنگوی صنعت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه دو کار اصلی نیز برای اصلاح شبکه و بهبود آبرسانی در حال انجام است، گفت: کیشور نیز کوت گوت کوھیولی بری اوبفا بود.

در پایان پیام/

دکمه بازگشت به بالا