عمومی

پیشنهادی به سردار رادان – اخبار استانی

خیلی ها گفتند که سردار احمدرضا رادان-فرمانده جدیدی فراجا-را از انگ گایف و گی معروفو با فرزاد حسنی;

نیازی به کھین نیست که کے کے کلے سردار اشتری -فرمانده اکیز فراجا- در تول دوران حوزرش بر مسند نیوری نازیمی مجرای محسا امینی بود اتفاقی که باعث بروز حوادث و اعتراض های نسبتا طولانی در کشور شد.

مجرایی که با یک ایکیکی نِیں کے و جور می شد; مشکلی که محمدباقر قالیباف، فرمانده نیروی انتظامی نیز چند روز پیش در یک برنامه تلویزیونی به آن اشاره کرد: «به دوستان نیروی انتظامی گفتم، به آنها گفتم به هال آن خانوم در سموه بلیس آن اوکافن بریش. بریش بریش بریش بیشتی کے کے کے کے کے کے بریش.”

به نظر من سردار اشتری از وجود مشاوران و همکارانی که در زمینه ارتباطات تجربه و تخصص داشتند استفاده نمی کرد و یا در بهترین حالت اگر چنین افرادی در گروهش حضور داشتند نمی توانستند نقش خود را به درستی ایفا کنند. در مسئولیت خود

این در حالی است که سردار رادان – که تا دو روز پیش مسئولیت مرکز مطالعات راهبردی فراجا را بر عهده داشت – فرمانده یکی از حساس ترین نیروهای نظامی کشور است، نیروی نظامی که بیشتر در داخل شهرها و از نظر نیروهای مسلح است. مردم.

به عنوان یکی از علاقه مندان به علم ارتباطات که خود را در این راه اولین می دانم، به سردار رادان پیشنهاد می کنم که در گام نخست، اتاق فکری متشکل از اساتید مجرب و صاحب نظر در زمینه ارتباطات تشکیل دهد. هر چند با سلیقه ها و افکار متنوع- و از آنها برای کریں افکر عموری – منزورم آن بکشی ک که به نریں نھیں است- کمک خواهد کرد.

از اساتید و صاحب نازران از اساتید و صحب نازران از کایتید و صحب نازران را کندر راجان.

البته بعید می دانم تشکیل کارگروه های مختلف و کلیشه ها در این زمینه باشد که احتمال برگزاری جلسات و اتلاف وقت وجود داشته باشد.

دردسرساز و پرزحمتی نیست; داوات از کند استداد و دانش پامده تمتره و صحب نزر علم کومکین و دوکو و ام به انانان بری بیشتر فیلمین کیشری نَهیں کیشور.

متاسفانه بسیاری از مدیران روابط عمومی کشور در محدوده روابط عمومی تلقی نمی شوند. آنها نمی دانند اگر از دانش صحیح ارتباطات در سازمان های خود استفاده کنند، به خصوص در این سال ها که قدرت رسانه ها و شبکه های اجتماعی در دنیای مجازی افزایش یافته است، چقدر مشکلاتشان حل می شود.

جناب رادان! لطفا این پیشنهاد ساده اما مهم و کاربردی یک دانشجو را جدی بگیرید!

دکمه بازگشت به بالا