اخبار استانی

پیگیری جدی مصوبات دولت در مورد بورس

وزیر اقتصاد با تاکید بر این موضوع که دولت عفونت های بازار را نمی پذیرد، گفت: مصوبات دولت در مورد بورس با جدیت دنبال می شود و اجازه خروج از بازار وجود ندارد.

به روگر کروپ ایکتوسیا اینا، سید احسان خاندوزی در حاشیه جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ابلاغ بسته ده گانه در بورس موثر بوده و روند ماه های بعد از آن حاکی از مطلوب بودن است، گفت: شرایط حاکم بوده است، اما اتفاقات عرصه بین الملل و سیاست در داخل، بازار سرمایه را تا حدودی ناکارآمد کرده است.

و در رابطه با گسترش سوال در مورد تغییر سیاست های دولت در بازار سرمایه اظهار داشت: انتشار چنین اخباری زمینه سازی را تضمین نمی کند که باید امروز با توجه به جلساتی که در سال جاری برگزار شد اعلام کنم. در استادیوم اقتصادی دولت نیز همین چارچوب در سال 1400 دولت کار دولت تعیین شد.

وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه انتظار دولت از وزارتخانه های تولید، اقتصاد و بانک مرکزی این است که در این زمینه اشتباهی صورت نگیرد، گفت: هماهنگی نهادهای اقتصادی دولت باید به گونه ای باشد که حذف کنند. شک و بی اعتمادی

خاندوزی گفت: وضعیت بازار سرمایه به گونه ای است که باید با همه متغیرهای داخلی و خارجی موثر بر کل اقتصاد ایران تحلیل شود و جایگاه وضعیت اقتصادی دولت بر تقویت بنیادی و بنیادی متمرکز است.

انتهای پیام/4129/

دکمه بازگشت به بالا