اخبار استانی

چرخ تولید و اقتصاد کشور به همت کارگران می‌چرخد/ با شعار کارها درست نمی‌شود

اخبار استانی / گلستان نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان با اشاره به جایگاه والای کارگر گفت:

حجت الاسلام عبدالعلی ایمانی امشب در پانزدهمین یادواره شهدای کارگری استان گلستان اظهار کرد: شهدا زنده‌اند و همیشه شاهد و ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند که باید با این رفتار مراقب مراقب رفتار و کردار خود باشند و با تبعیت از سیره شهدای شرمنده آنها را نشویم. .

وی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم تلاش کنیم و در رفع مشکلات سیاسی اجتماعی و اقتصادی باشیم. قرب فراوانی هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه تلاش و اهتمام در کار با جدیت هرچه تمام وظیفه امروز ما در قبال خون شهداست، تاکید کرد: هرکسی در هر موقعیتی که قرار است باید تا آخرین نفس برای ادای دین خود به شهدا تلاش کند. .

ایمانی با بیان اینکه به وسیله تلاش برای چرخش و اقتصاد کشور به حرکت در می آید، یادآور شد: کارگران در عرصه های مختلف به وظایف خود عمل کردند و در صحنه های مختلف برای دفاع از وطن نقش آفرین بودند.

وی با بیان اینکه با ادعا، حرف و شعار کارها درست نمی شود، متذکر شد: کار و همه کسانی که ماموریتی برای کنترل باید به بهترین نحو به وظایف خود عمل کنند، این تلاش را در جامعه کارگری جاری و ساری است و وظیفه را انجام دهند. همه ما حق آنها را در زمینه مادیه می کنیم تا از حقوقی که لازم باشد و در آن تحقق پیدا کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه مقام کارگر به قدری عظیم است که اکرم(ص) بر دستان یک کارگر مومن بوسه می زند و کار او را در تراز عبادت خداوند متعال می داند، نکند کرد: اگر نباشید همیشه انحطاط کنید. شیده شد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا