عمومی

کارمندانی که به جای حقوق، پوشک دریافت می‌کنند!

خانه سالمندان برای نگهداری از ساکنان کودکان زیر چهار سال استفاده می شود، اما چرا؟

اخبار استانی پلاس-فاطمه کریمخان:در كرشان می‌نویسند «هر وكته حال داشت سر كار»، اگر وسط «كار» خسته شد، یا خوابش گرفت، یا حوصله اش سر رفت، می‌خوابد، می‌تواند چیزی بخورد، یا می‌تواند به خانه برگردد. و وقتی دوباره حوصله اش سر رفت، می تواند سر کار بیاید.

شغل کوستنی است نه؟ البته برای شما نیست، در آگهی استخدام نوشته است که فقط زیر چهار سال شاغل هستند، پولی در کار نیست، حق سرویس به کسانی که با پوشک و شیر خشک شاغل هستند پرداخت می شود. و برای تمام ساعات کاری که هست هوای فردی که شاغل است قابل تغییر است مادرش هم همراهش باشد!

این آگهی عجیب توسط یک “خانه سالمندان” در شهر کیتاکیوشو ژاپن منتشر شده است که برای رسیدگی به وضعیت افرادی که در این مرکز زندگی می کنند و همگی بالای هشتاد سال سن دارند، گفته اند. به چند کارمند جدید برای متعادل کردن سن مرکز نیاز دارید. آنها را تغییر دهید!

مسئولیت شما اسماء افردن است!

مسئولیت کسانی که برای این کار استخدام می شوند این است که در اتاق های نشیمن خانه سالمندان غذا می خورند.

مطالعات زیادی وجود دارد که نشان می دهد حضور کودکان به ویژه کودکان خردسال در کنار سالمندان می تواند به بهبود زندگی و سلامت روان سالمندان کمک کند. در زندگی سنتی خانواده، سالمندان معمولاً مسئولیت مراقبت از فرزندان خردسال را بر عهده داشتند، در حالی که والدین جوان به کارهای روزمره بیرون از خانه مشغول بودند.

یکی از مهم ترین مخاطراتی که با افزایش سن سلامت روان افراد را تهدید می کند افزایش اضطراب و افسردگی است، احساس ناکارآمدی و طردشدگی است، حضور کودکان در کنار افراد مسن می تواند از احساس اضطراب و افسردگی آنها بکاهد و به آنها کمک کند تا احساس اثربخشی داشته باشند. خودت را نجات بده

आज्ञा बह जाई हैक्ष पोषक पुश्चक मी‌शशष!

خانه سالمندان به جای کلاس!

آقای گاندو، مدیر خانه سالمندان که قصد دارد تعداد بیشتری از کودکان را برای شغل همراهی سالمندان به کار گیرد، می گوید در حال حاضر 30 نفر برای این شغل ثبت نام کرده اند و تعدادی نیز پذیرفته شده اند، برای کودکان و مادرانشان این شغل است. برای سالمندانی که در پارک زندگی می کنند بسیار مهمتر است. او بچه هایش را شبیه بچه های خودشان می کند و در جوانی آنها را بهتر می کند. برخی از این افراد مسن آنقدر با بچه ها خوب هستند که انگار والدین واقعی هستند.

علاوه بر این تبلیغ، حضور کودکان در کنار افراد مسن علاوه بر کاهش احساس اضطراب و تاثیر مثبت بر سلامت روان سالمندان، فواید دیگری نیز دارد. این روزها بیشتر افراد ترجیح می دهند فرزندان خود را برای یادگیری مهارت های اجتماعی به کلاس های مختلف بفرستند، اما شاید یکی از منابع مهم یادگیری مهارت های زندگی در خانه فراموش شده باشد، حضور کودکان در کنار سالمندان علاوه بر ایجاد انگیزه در سالمندان اینکه پویایی بیشتری دارند و به آنها زمان زیادی می دهد، احساس تنهایی و رهاشدگی را در آنها کاهش می دهد و این احساس را در آنها ایجاد می کند که در زندگی دیگران و به ویژه نسل های آینده تأثیر دارند، باعث می شود بچه ها به یکدیگر احترام بگذارند و به یکدیگر اهمیت دهند. برای کنار آمدن با موقعیت‌های مختلف، اضطراب آنها را هنگام برخورد با بزرگسالان کاهش می‌دهد و به اعتماد به نفس آنها کمک می‌کند، هر چه کودکان در سنین پایین‌تر با بزرگسالان بیشتر ارتباط داشته باشند، زودتر نحوه برخورد با موقعیت‌ها را یاد می‌گیرند. آنها روابط متفاوتی را با مردم مدیریت می کنند. گذراندن وقت با سالمندان نیز می تواند باعث شود کودکان زودتر با چرخه و منطق زندگی آشنا شوند و از فضای گلخانه و آپارتمان و مدرسه فاصله بگیرند.

علاوه بر همه اینها حضور کودکان در کنار سالمندان در خانواده می تواند باعث بهبود رابطه سالمندان و سالمندان شود و از اضطرابی که بزرگسالان در این مورد احساس می کنند بکاهد.

در مورد تأثیر فعالیت بدنی بر سلامت جسمی و روانی سالمندان مطالب زیادی گفته شده است، اما تحقیقات روانشناسی به نام شارون آرکین در دانشگاه آریزونا اخیراً نشان داده است که وقت گذرانی با کودکان می تواند شروع بیماری آلزایمر را به تعویق بیندازد. سالخورده.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا