اخبار استانی

کاهش قیمت مرغ در اصفهان/تولید روزانه به بیش از یک هزار تن رسید

به گزارش اخبار استانی از اصفهان، حسین ایراندوست مرغ اظهار داشت: نرخ تصویب هر هزار گرم گرم در کشور ۵۹۰۰ تومان در کشور تعیین شده است، اما با توجه به این که با تعداد فراوانی از قیمت‌ها، ۸ عدد قیمت مرغ در استان اصفهان کاهش یافته است.

وی افزود: بر این اساس هر میزان مرغ گرم نیز ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان برای مصرف کننده تعیین می شود.

بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به خرید تضمینی مرغ مازاد در بازار، بررسی می شود: گوشت مرغ به مقدار کافی و البته مازاد بر نیاز است. ریداری کرده است.

ایراندوست با بیان اینکه به استان‌ها برای پختن مرغ گرم و منجمد اعلام آمادگی کرد و حتی مرغ زنده نیز ارسال کرد، بیان کرد:=برای همه مرغ‌ها به خارج از کشور از جمله همسایه‌های عراق و افعانستان و خلیج فارس … نیز در حال حاضر. برنامه ریزی هستیم که بخشی از مرغ مازاد از طریق شرکت پشتیبانی امور دام صادر می شود.

وی با اشاره به تولید روزانه بیش از یک هزار تن مرغ زنده در استان اصفهان، تولید استان در دوماهه نخست سال جاری را فوق العاده توصیف کرد و گفت: با توجه به حجم جوجه‌ریزی جستجو می‌کنیم در خرداد ماه نیز همه جوجه‌هایی که وارد سالن می‌شوند. حفظ کنیم و با جمعیت نهاده و نقدینگی برای مرغداران و حمایت از آنها به این قشر برای تولید امنیت خاطری که بابت جوجه ریزی و تغییر آرزوی تصمیم گیری به نیمایی نگران نمی شود..

48

دکمه بازگشت به بالا