اخبار استانی

کاپ “مجارستان” می‌تواند سکوی پرتابم باشد

اخبار استانی / کرمانشاه حدود 20 روز پیش ، تنها سوار پارالمپیکی ایرانی که در جام جهانی پاراکانو مجارستان چهارم شد ، در اولین اظهار نظر خود در مورد این رقابت ، گفت: با یک مسابقه بزرگتر.

شهلا بهروزی راد در گفت وگو با اخبار استانی ، با اشاره به زمان کوتاه بین بازی های پارالمپیک 2021 ، اظهار داشت: سه اردوی 21 روزه دیگر پیش رو دارم که باید در این رقابت ها که در آزادی برگزار می شود ، شرکت کنم. دریاچه ، تهران.

وی افزود: با توجه به اینکه زمان زیادی برای المپیک باقی مانده است ، من برای ادامه تمرینات خود در آن دوره به طور مداوم در تهران می مانم.

بانوی ملی قایقرانی ایران افزود: حدود سه ماه به بازی های پارالمپیک زمان باقی مانده است و تمام کاری که در این مدت انجام می دهم رسیدن به هدف و هدف نهایی خود یعنی حضور در سکوی پارالمپیک با آموزش مداوم است.

بانوی قایقرانی پارالمپیک ایرانی که سال گذشته در مسابقات جهانی مجارستان مقام سوم را کسب کرد ، با بیان اینکه روزانه چهار ساعت تمرین می کند ، افزود: روزانه سه بار تمرین می کنم تا جواز حضور در مسابقات پارالمپیک را کسب کنم.

بهروز راد که در جام جهانی پاراکانو در مجارستان در تاریخ 15 مه چهارم شد ، اظهار داشت: این رقابت و قرار گرفتن در جایگاه چهارم می تواند مانند نقطه شروع قلب من باشد تا با تمایل به سکوی بیشتر کار کنم. پارالمپیک ، آن را دریافت کردم.

ملوان ایرانی پاراکانو در مورد وضعیت فعلی سوابق خود گفت: “تا زمانی که به بالاترین سطح آمادگی نرسم ، نمی توانم در مورد سوابق خود اظهارنظر کنم.”

وی خاطرنشان کرد: البته باید توجه داشت که شکستن رکورد به شرایط آب و هوایی بستگی دارد و من هنوز نمی توانم به طور قطعی بگویم که رکوردهای من کجاست.

سرانجام بهروز رادک با تشکر از مسعود مهدوی نیا مربی قایقرانی وی و محمدرضا محسنی از تلاش مربی بدنساز ویژه وی گفت: امیدوارم با کسب مدال در المپیک تلاش این مربیان را جبران کنم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا