عمومی

کسب نشان عالی صلیب سرخ توسط جمعیت هلال احمر کشور

اخبار استانی/حمدان رئیس فدراسیون صلیب سرخ و صلیب سرخ (هانری دیویسون) از رهبری نهضت صلیب سرخ و هلال احمر توسط فدراسیون صلیب سرخ و صلیب سرخ (هانری دیویسون) خبر داد.

وی روز شنبه 19 آذرماه در سفر یک روزه خود به استان همدان ترکیه افزود: این افتخار بسیار بزرگی برای کشور عزیزم است چرا که نمایندگان 192 کشور در این نشست بین المللی حضور داشتند و ایستادند. با هم به افتخار ایران و جمهوری اسلامی ایران را تشویق کردند.

وی با اشاره به رابطه بسیار خوب جمعیت هلال احمر ایران با شرکای بین المللی آن گفت: این توافق به این معناست که کشوری که تحت شدیدترین تحریم های زورگویان قرار دارد همچنان می تواند در راس باشد و بدرخشد و با وجود همه این فشارها و دیدگاه‌های بدبینانه، دشمن هنوز وجود دارد.»

کولیوند ایشر کرد: کار هلال احمر اهسان و نیکوکاری بوده و کیمت در آن سمور که به روست و بدون کردانه می جیرد می گرد، کیمتی بسیج و با اوریت است.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر در امدادرسانی نگاه سیاسی و مذهبی خاصی ندارد و در صورت وقوع حادثه غیرمترقبه همه مردم با امتیازات دوجانبه از خدمات این جمعیت به یک اندازه بهره مند می شوند و مهم حفظ جان انسان هاست. .

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در جلساتی که با همکارانمان برگزار کردیم، صلیب سرخ بین المللی و هلال احمر را داشتیم، موفق شدیم کرسی مدیریت بین المللی برای هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در دفاتر فدراسیون و اکنون نمایندگانی در آنجا داریم، خاورمیانه و شمال آفریقا در این منطقه قرار دارند.

کولیوند ادامه حضور هلال احمر در ایران را موفقیتی در عملیات های بین المللی دانست و حضور این گروه در مراسم اربعین و میدانی در عراق را نمونه خوبی از کار داوطلبان هلال احمر دانست و گفت: سال گذشته تعداد نیروهای امدادی و پزشکی در خاک عراق چهار برابر سال های قبل است و تعداد زیادی آمبولانس و خودروهای امدادی و نجات در خاک عراق وجود داشت و چندین مرکز راهداری و درمانی در حمل و نقل راه اندازی شد. محورهای عبور زائر از پشت مرزهای جنوب غربی و غربی ایران به سمت کربلا.

وی افزود: در محور نجف به کربلا در هر 100 ستون یک مرکز امداد درمانی ایجاد شد و 6 بیمارستان عراقی به تشخیص هلال احمر برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به زائرین از کشورهای مختلف از جمله هموطنان ایرانی بود.

کولیوند در ادامه به تشریح عملکرد بین المللی این گروه گفت: حلال احمر کیشورمان دارای شرکت های بزرگ و موفقی در زمینه تولید، تجهیزات پزشکی، عصاره های گیاهان دارویی و صنایع نساجی است که محصولات آنها دارای مزیت رقابتی در سطح منطقه بوده و توانسته اند. ما کمیته های ملی و صلیب سرخ را برای خرید محصولات از کیشور و استفاده از محصولات ما برای ارسال کمک های بشردوستانه به کشورهای منطقه تشویق کرده ایم.

رئیس جمعیت هلال احمر در این خصوص ادامه داد: امسال برای کمک به زندگی مردم پاکستان، شرکای بین المللی پتو و چادر از صنعت نساجی ایران خریداری و به کسانی که حادثه را در پاکستان دیده بودند اهدا کردند.

Коливінд хатериншан керд: در بحث شهر تویسرکان ابتدا باید روی کاهش تصادفات رانندگی کار کرد تا تویسرکان بتواند الگوی موفقی در مبحث پیشگیری از حوادث رانندگی در سطح کشور باشد.

وی بیان کرد: در حال ورود به بحث های اجتماعی نیز هستیم و تصمیم داریم تعداد قابل توجهی از جوانان را در بحث کار داوطلبانه تربیت کنیم زیرا جوانان و نوجوانان انرژی خوبی دارند و باید این انرژی در جهت مثبت در مسیر خدمت رسانی سوق داده شود. به جامعه. كرد، جوانان سرمايه انسانها هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا