اخبار استانی

کشف ۸۰ قبضه سلاح جنگی و شکاری در آذربایجان غربی

آسنا/آذربایجان کربی استاندار آذربایجان غربی از کشف 80 قبضه سلاح جنگی و شکار غیرمجاز که قرار بود برای ایجاد امنیت در استان استفاده شود، خبر داد.

بر اساس این گزارش به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رحیم جهانبخش در تشریح جزئیات این خبر گفت: پلیس امنیت عمومی استان موفق به انجام عملیاتی هماهنگ و رصد و رصد اطلاعات به صورت شبانه روزی شد. شناسایی

وی تصریح کرد: با رصد اخبار باسله، تحقیقات تخصصی و با هماهنگی مراجع قضایی در بازرسی از خودروهای متهم در مسیر “آرومیه – اشنویه” تعداد 55 قبضه سلاح و در مسیر “آرومیه_مهاباد” انجام شد. تعداد 25 قبضه سلاح شکاری و رزمی کشف و ضبط شد

فرمانده اداری استان با تاکید بر اینکه پلیس هرگز اجازه تردد و فعالیت سارقان مسلح و قاچاقچیان را در کل استان نمی دهد، تصریح کرد: در این زمینه 4 نفر دستگیر و 3 خودرو (پژو 206، سمند و پکان) توقیف شدند. و بريا سير تصاصيل به جدادة به هداده داهدا.

سردار جهانبخش در پایان با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با ایجاد شرایط ناامن برای مردم در استان برخورد جدی خواهیم کرد، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 و همچنین به پلیس اطلاع دهید. شماره تلفن 197.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا