اخبار استانی

کیش فرصتی برای دستیابی به اهداف بین المللی مناطق آزاد در کشور است

به رقبة اخبار استانی از کیش : حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در افتتاحیه دفاتر مشترک فدراسیون های ورزشی “بادبانی” و “دریایی و صحیحی” که با حضور مهدی کشاورز، مدیر فدراسیون ورزشی برگزار شد. سازمان منطقه آزاد وی ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی دو فدراسیون مهم و حامی ورزشی در جزیره و قدردانی از حمایت های مسئولان این منطقه آزاد، گفت: برای بهره گیری از منابع ارزشمند از مدت ها پیش برنامه ریزی و برنامه ریزی کرده ایم. کشور به بهترین شکل ممکن

وی افزود: با شروع کار رسمی این دو فدراسیون در حوزه خلیج فارس و کشورهای همسایه که در عرصه ورزش فعال هستند که حداقل بتوانند به هموطنان خدمت کنند، اتفاقات بزرگ بسیاری و شناخت توانمندی های ورزشی کشور در منطقه.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان گفت: باید تلاش کنیم تا از طریق منطقه ورزشی برای جوانان به اهداف مناطق آزاد برسیم و نور منطقه آزاد را شاهد باشیم تا کار بزرگی در این امر به یادگار بماند. خاک مقدس

سجادی با بیان اینکه برنامه های متنوع دیگری در حوزه ورزش در دستور کار است، اظهار داشت: بیش از 400 صندلی بین المللی در کشور وجود دارد که 350 نفر از هموطنان و مدیران ورزشی در این سمت ها حضور دارند و این فرصت نیاز بین المللی است. برای همگرایی در یک نقطه، برای تحقق این امر، همه می توانند در چشم ورزش کشور در جامعه جهانی و آسیایی حاضر، مدرن و هماهنگ باشند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان سخنان خود مکان مناسبی را برای برگزاری سمینارها و نشست های بین المللی انتخاب کرد و گفت: می توانیم از این دفاتر به عنوان دبیرخانه یا ساختمان ورزش بین المللی در کشور استفاده کنیم.

کیلینی است رضا شجیع به طبل فترادین فردی و استه های سرتح های و خسرو ابراحمی به تتیک فیدرین شرکت بادبانی معرفی شد.

46

دکمه بازگشت به بالا