اخبار استانی

کیش میزبان نخستین نمایشگاه و همایش نفت، گاز، پتروشیمی

به گزارش اخبار استانی کیش: از 3 تا 5 نوامبر ، اولین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه در زمینه نفت ، گاز ، پتروشیمی و انرژی تجدیدپذیر انباشته شده در اقتصاد ، مناطق آزاد و ویژه. این مرکز فعالیت خواهد کرد.

اولین نمایشگاه و کنفرانس نفت ، گاز ، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر با حضور 133 شرکت فعال در بخش های دولتی و خصوصی ، عناصر فعال اکوسیستم ، نفت ، گاز و پتروشیمی و مشارکت آزاد و آزاد. مناطق ویژه اقتصادی همراه با سایر بخشها در زمینه تامین مالی و بازار سرمایه ، از جمله بورس اوراق بهادار جزیره کیش ، بانک و بیمه ، فعالیتها در 24 نوامبر آغاز می شود.

ارائه فرصت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران، تحلیل و کشف زنجیره های ارزش در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، امنیت سرمایه گذاری های مناطق آزاد، روش های تامین مالی زنجیره نوسازی پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی، اجرای اقتصاد از جمله برنامه کنفرانس ها و جلسات تخصصی این رویداد چهارمین سه شنبه در ماه نوامبر است.

همچنین روز چهارشنبه 26 نوامبر ، صنعت پتروشیمی ایران روش های مختلف تامین مالی از طریق بازار سرمایه ، تامین مالی بازار پول ، چالش ها و فرصت های توسعه سرمایه گذاری در پروژه های انرژی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ، بررسی منطقه ای و ظرفیت را معرفی کرد. سازمان های بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ، جذابیت سرمایه گذاری در پالایشگاه های نفت و روش ها ، فرصت ها و چالش های تامین مالی پروژه های بزرگ ، نگارش سناریو و تجزیه و تحلیل سناریوهای سیار در حیات پروژه های نفت ، گاز ، پتروشیمی در مورد الماس ماهشهر. این پروژه به معرفی توانمندی های تخصصی پارک نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی کشور علوم و تحقیقات اصفهان و توسعه فناوری های جدید برای تقویت زیرساخت های صنعت نفت، نقش حفاری چاه های فوق بلند ERD برای توسعه میدان گازی می پردازد. به برنامه های دیگر این رویداد کیش و حساب های زیست محیطی منطقه ای و مشاهده گردشگری است.

لطفاً توجه داشته باشید که علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از وب سایت این رویداد تخصصی به آدرس www.ifeex.ir دیدن کنند. این رویداد بزرگ اقتصادی به میزبانی شرکت بهاران تدبیر کیش به مدت 3 روز در محل نمایشگاه های بین المللی و مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار می شود.

در این رویداد ، علاوه بر حضور بسیاری از شرکت ها و بنگاه ها ، میزها و جلسات علمی و تخصصی برگزار می شود.

46

دکمه بازگشت به بالا